Zdravíme,

jsme rády, že chcete patřit do komunity našich lektorů. M.arter je vzdělávací a networkingová platforma pro ženy i muže na/po rodičovské dovolené. Pomáháme růstu potenciálu rodičů malých dětí a dáváme stopku stereotypům panujícím ve společnosti. Našim cílem je předcházet negativním dopadům tohoto krásného období, udržovat cenný lidský kapitál a pomáhat slaďovat rodinný život s kariérou.

Pořádáme vzdělávací a rozvojové, webináře, online workshopy nebo videokurzy, které jsou určeny pro všechny, kteří berou toto období jako příležitost a mají chuť učit se novým věcem.

Zaměřujeme se na:

  • návrat do pracovního procesu (stávající či nový zaměstnavatel)
  • obecný osobní růst
  • začátky či rozvoj vlastního podnikání (od nápadu k realizaci a ještě dál)

M.arter znamená matka a barter.

V případě, že jste žena či muž na rodičovské dovolené (platí také pro ženy na mateřské a těhotné budoucí matky) a poskytnete nám své know-how - webinář, workshop nebo videokurz - máte nárok na workshop, webinář nebo videokurz dle svého výběru zdarma.

Razíme heslo: Rodičovská není brzda, když nechceme. #rodicovaskanenibrzda

Pokud se vám naše myšlenka zamlouvá, zapojte se jako lektor, sdílejte své know-how i zkušenosti. Pomozte tak někomu dalšímu. Kromě skvělého pocitu poznáte inspirativní komunitu našich lektorů a získáte nejen nové kontakty, ale i reference k dalšímu využití.

Velice si vaší nabídky vážíme a už se těšíme, až vás poznáme.

Následující informace jsou pro nás důležité. Budou využity pro: marketingové videokurzu, obsah na sociální sítě, obsah na web, obsah newsletteru, potenciální pozvání do podcastu Rodičovská není brzda, oslovení na článek pro blog M.arter  aj. 

P.S. V M.arter vytváříme bezpečné a podpůrné prostředí pro růst potenciálu rodičů malých dětí a tak si tykáme.

V průběhu tvorby tvého videokurzu ti budeme neustále k ruce. Rády ti pomůžeme pokud budeš potřebovat

Pravopis M.arterPravopis M.arterPravopis M.arterPravopis M.arterPravopis M.arter
Pravopis M.arterPravopisPravopis M.arterPravopisPravopis M.arterPravopisPravopis M.arter Pravopis M.arter
Pravopis M.arterPravopisPravopisPravopis M.arterPravopisPravopisPravopis M.arterPravopisPravopisPravopis M.arterPravopis M.arter
Pravopis M.arterPravopisPravopis M.arterPravopisPravopis M.arter Pravopis M.arterPravopis M.arter

Hotovo 0 z 1 (0 %)