Zdravíme,


jsme rády, že chcete vést jeden z našich workshopů. M.arter  je vzdělávací a networkingová platforma pro ženy na rodičovské dovolené. Pomáháme růstu potenciálu žen na rodičovské dovolené a dáváme stopku stereotypům panujícím ve společnosti. Našim cílem je předcházet negativním dopadům tohoto krásného období, udržovat cenný lidský kapitál a pomáhat slaďovat rodinný život s kariérou.

Pořádáme vzdělávací workshopy pro ženy na rodičovské dovolené. Jsou určeny pro všechny, které berou toto období jako příležitost a mají chuť učit se novým věcem.

Zaměřujeme se na:
- návrat do pracovního procesu (stávající či nový zaměstnavatel)
- založení či řízení vlastního podnikání žen (od nápadu k realizaci a ještě dál)
- obecný osobní rozvoj


M.arter znamená matka a barter.
V případě, že jste žena či muž na rodičovské dovolené (platí také pro ženy na mateřské a těhotné budoucí matky) a poskytnete nám své know-how, uspořádáte pro nás workshop. Máte nárok na workshop dle svého výběru zdarma.
Jestliže nejste žena či muž na rodičovské, vůbec nevadí. Váš vklad je brán jako dar či chceš-li investice do potenciálu druhých, žen na rodičovské dovolené.

Značka: Děti a úsměv v klidu s sebou.

Pokud se vám naše myšlenka zamlouvá– zapojte se jako lektor, sdílejte své know-how i zkušeností a pomozte tak někomu dalšímu.

Workshopy většinou pořádáme v dopoledních hodinách 9:30 -13:00 max. (i s přestávkou),
v rozmezí úterý až čtvrtek. V některých případech pořádáme také večerní workshopy od 17:00 - 20:00.

Velice si Tvé nabídky vážíme a už se těšíme, až Tě poznáme osobně.

Progress 0 from 1 (0 %)