Objevte barevná krkonošská údolí bez davů lidí!
Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat sílu! ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Zobrazit email v prohlížeči
Objevte barevná krkonošská údolí bez davů lidí!
Krkonoše
Jedinečné navenek, přátelské uvnitř
Barevná údolí, jednou zalitá sluncem, podruhé zahalená mlhou, ze které vystupují vrcholky hor. Chladný, svěží vzduch, který už občas zavoní sněhem, pročistí hlavu i plíce. Krkonoše nabízejí v podzimním chmurném počasí útočiště všem, kdo hledají klid přírody a jedinečné zážitky.
Kdy se vydat na Sněžku? Právě teď!
Nádhera bez lidí – i to je kouzlo podzimu u nás na horách. A pokud vás láká návštěva Sněžky, teď je ta správná chvíle vyrazit.
Kdy a kudy na Sněžku?
Co dělat, když počasí nepřeje?
Ne vždy posílá Krakonoš sluníčko! Krkonošská příroda potřebuje pravidelně zalévat, a tak vám může výlet překazit déšť nebo silný vítr. I na špatné počasí jsme připraveni. Poznejte Krkonoše i z trochu jiné stránky a užijte si to u nás! 
Tipy kam se vydat
Provoz lanovek v říjnu
I v říjnu vám lanovky ušetří čas a pomohou do kopců, když už bolí nohy. Výhled na nádherně zbarvenou podzimní krajinu je velmi příjemným bonusem
Kdy a kde se můžete svézt
Sbírejte s dětmi razítka a získejte báječné ceny!
Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše trvá až do konce října! Navštivte zvířátka, projděte hravé naučné stezky, užijte si zábavu na trampolínách nebo dobrodružných hřištích, poznejte nejkrásnější místa našich hor a soutěžte o prima ceny.
Více o razítkovací hře
Co je nového
Přijďte se podívat pod ruce krkonošským perlařům!
Vydejte se za jedinečným řemeslem do firmy Rautis v Poniklé! Uvidíte, jak ze skleněné trubice vznikne malá perlička, jak se nastříbří, obarví a nakonec stane součástí třpytivé vánoční ozdoby. Na závěr si můžete sami svoji vlastní ozdůbku vyrobit a odvézt si ji na památku domů.
Vítejte v Rautisu
Zúčastnili jsme se
Nádherných 150 let oslavila 18. září 2021 Železniční stanice Martinice v Krkonoších. Kdo přišel, nelitoval. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí oslav této úžasné kulturní památky. Chystáte se do Krkonoš? Projděte si místní naučnou stezku a navštivte železniční muzeum – bude se vám tady líbit!
O železniční stanici 
Chceme čisté Krkonoše!
Vydejte se s námi a Správou KRNAP na vycházku spojenou s očistou turistických tras po letní turistické sezóně. Tentokrát se budeme pohybovat v okolí Špindlerova Mlýna. Přidáte se k nám?
Ukliďte s námi Krkonoše!
TOP akce v     Krkonoších
Krajina se obléká do podzimního šatu, dny se krátí a noci prodlužují. To je ten správný čas na posezení s přáteli, návštěvy divadel, koncertů, anebo na vychutnání si posledních teplých paprsků na venkovních akcích, které vám nabízíme.
Nenechte si ujít v říjnu
@Krkonose.eu

Buďte s námi i na sociálních sítích! Pravidelně a rádi vás informujeme o novinkách, zajímavých akcích a všem, co se vám na dovolené může hodit.
Odborná péče
Krkonošské cyklobusy
Exkluzivní produkty
Lanové dráhy
20 let tradice
Webkamery
Síť prodejen
Počasí
Doprava zdarma
Informační centra
Facebook Twitter Google Plus
Jedinečné navenek, přátelské uvnitř
Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše
Krkonoše - svazek měst a obcí
Zámek 1, 543 01 Vrchlabí
svazek@krkonose.eu
Newsletter Vám s radostí zasíláme, protože jste se dříve přihlásili na webu krkonose.eu, popř. jste nám dali svůj souhlas se zasíláním jinou formou (objednávka, newsletter, vyplněním dotazníku, účastí v průzkumu či soutěži,...)

Tento email byl odeslán na adresu all@muvrchlabi.cz.
Odesilatelem je Turistické novinky z Krkonoš, news@krkonose.eu. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.
Z odběru se můžete odhlásit.


S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing
Antispam pravidla