🐏 Uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci má volební potenciál 9,5%! - 26/2021
Svobodě a odpovědnosti zdar! Podzimnísněmovní volbyse blíží mílovými kroky. V jednom z posledních průzkumů nám agenturaMedian přisoudila potenciál 9,5%!S takto velkým potenciálem se nemusíte bát propadlého hlasu. Věříme auděláme pro to maximum, abychom todokázali!
Týdeník Svobody - 26. týden 2021
Zobrazit email v prohlížeči
Svobodě a odpovědnosti zdar!

Podzimní sněmovní volby se blíží mílovými kroky. V jednom z posledních průzkumů nám agentura Median přisoudila potenciál 9,5%!

S takto velkým potenciálem se nemusíte bát propadlého hlasu. Věříme a uděláme pro to maximum, abychom to dokázali!

Velmi si vážíme každé podpory. Zároveň nás ale čeká ještě spousta práce. Chystáme celou řadu akcí, kde se budeme potkávat a budete tak mít možnost s námi hovořit o celé řadě věcí. Chystáme speciální roadshow po České republice. Bližší info k této akci vám napíšeme v následujících týdenících. Těšíme se na vás! Již brzy!
Zdroj: Median, 1. - 30. 6. 2021, reprezentativní vzorek 654 respondentů nevylučujících účast.


Dále vám přinášíme čtvrtý (poslední)
 díl upřímné zpovědi předsedy Libora Vondráčka, tentokrát především o Svobodě slova

Libor Vondráček na tyto otázky odpovídá velmi otevřeně. Poslechněte si velmi zajímavý pohled našeho předsedy - stačí kliknout na níže uvedený obrázek. 
S pozdravem a přáním hezkého dne
předseda Svobodných
"Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce... jinak zhynou..."
Výběr Svobodných střípků
z médií

1) Uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci představilo stínovou vládu.
Cílem stínové vlády je seznámit veřejnost s programovými prioritami tohoto pravicového uskupení a zároveň poukázat na to, že je možné stát řídit zcela jinak, než dosavadní vlády. Tisková zpráva je zde.

2) Libor Vondráček u Bratříčka
Pravidelný pořad Siréna od Ondřeje Tesárka bude pravidelně poskytovat prostor pro krátký komentář našeho předsedy. Poprvé mluvil ve své reportáži z terénu o tématu zachování české koruny.

3) Svobodní popřáli Václavu Klausovi k jeho 80. narozeninám. 
Václavu Klausovi za Svobodné popřáli místopředsedové Miroslav Havrda a Alois Sečkár. Václav Klaus ocenil snahu o vytvopření spojené pravice a tomuto projektu fandí. Zpráva včetně fotografií je na tomto odkaze.
4) Červnovou tour za zachování české koruny jsme zakončili v Brně!
Poslední školní den jsme trávili v Brně. Sbírali jsme podpisy pod petici za zachování české koruny! Děkujeme všem, kdo se stal hrdinou české koruny a podepsal petici! Info z akce včetně fotogalerie je zde
5) Zálom: Máte právo žít. 
Místopředseda Luboš Zálom se ve svém příspěvku velmi detailně věnoval otázkám týkajících se celé řady oblastí společenského života - právo na svobodu, majetek, zkrátka "Máte právo žít". Lubošův příspěvěk je k dispozici zde
6) Uctili jsme památku obětím komunistického režimu.
Předseda Libor Vondráček uctil dne 27. června památku obětem komunistického režimu v Pelhřimově a tím jsme si připomněli významné datum. Zpráva je na tomto odkaze
7) Proběhl první kongres pravicové frakce ODS, která se nazývá Tea Party.
Tea Party představuje vznik pravicové frakce u ODS. Hosty kongresu byli významné osobnosti, mimo jiné Roman Šmucler, Hynek Fajmon, Michal Simkanič a další. Zpráva z kongresu je zde.
8) Literární soutěž: další příběh nesvobody.
V uplynulém týdnu jsme vám přinesli další příběh z naší literární soutěže. Autorkou je paní Kateřina Blažková a její příběh zní: "Jak jsem zjistila, že v tom sama nezůstanu". Příběh je k dispozici k přečtení na tomto odkaze
9) V Pardubicích se setkali občané, kteří bojují proti covidové totalitě.
V pátek 25. června se uskutečnilo setkání občanů bojících proti covidové totalitě v parku Na špici v Pardubicích.  Akci upořádal Kruh rodičů (zde jejich web). Hlavní přednášku měl Ivan Semecký, odvolaný ředitel Waldorfské školy v Semilech. Celá zpráva zde.
Kalendář Svobody - 26. týden
5. 7. 1949: V Paříži poprvé představeny bikiny
Dvacáté století přineslo uvolňování společenských poměrů a nahota postupně přestala pobuřovat. Moderní bikiny se brzy dostanou do popředí zájmu. Pupíky nikdy nebyli svobodnější!
6. 7. 1918: Transsibiřiská magistrála v rukou ČS legií
Československé legionářské vojsko ovládlo transsibiřskou magistrálu a okolí. Slavná doba našeho národa, kdy stateční Češi ukázali nebývalou odvahu a bránili alespoň na některých místech nástupu jedné z nejkrvavějších diktatur. 
7. 7. 1985: Vypískaní komunisti na Velehradě
Národní pouť na Velehradě se proměnila v jednu z největších protikomunistických demonstrací tehdejší doby. Vysocí funkcionáři Lapčík a Klusák byli po svých projevech, kde se mimo jiné snažili označit Cyrila a Metoděje za první komunisty, vypískáni.     
8. 7. 1994: Smrt Kim ir sena
Jeden z nejšilenějších diktátorů 20 století a držitel Řádu Klementa Gottwalda, Kim Ir-sen zemřel. Nic na tom nemění ani fakt, že je oficiálně stále věčným prezidentem KLDR.
9. 7. 1609: Rudolfův Majestát
Majestát na náboženskou svobodu byla listina vydána Rudolfem II., která potvrzovala svobodu vyznání v Českém království. Platil pro královská města, šlechtu i poddané.
10. 7. 1856: Narozen Nikola Tesla
Narodil se Nicola Tesla, významný srbský vynálezce, fyzik a konstruktér, jehož vynálezy v čele s asynchronním motorem ulehčily život milionům lidí. Své schopnosti si prohluboval i na Karlově univerzitě.
11. 7. 1870: Viollet-le-Duc v ledovcové trhlině
Architekt Viollet-le-Duc se propadnul v Alpách do ledovcové trhliny, ale s pomocí silných chlapů z dědiny byl po několika hodinách vysvobozen a ještě namaloval krásný obraz z jejího interiéru. 
Svobodné akce v terénu

Žádná akce už Vám neunikne, pokud si propojíte svůj kalendář s kalendářem Svobodných na Google.

Odebírejte tento
týdeník ZDARMA!


Dostal se k vám tento mail od přátel? Chcete, aby vám už žádné novinky neunikly?
Stačí udělat jedinou věc.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
Pošlete to dál!

Budeme rádi, když nás budete číst i nadále a budete tento Týdeník přeposílat svým přátelům, aby měli také informace z více zdrojů a mohli si udělat ucelenější názor.

Můžete nás také dát do kopie,
ať víme, že má smysl noviny po večerech připravovat.

Nezobrazil se Vám email správně? Otevřít v prohlížeči
20.10.2021 Svobodní
Tento email byl odeslán na adresu vondracek@svobodni.cz.
Odesilatelem je Libor Vondráček, predseda@svobodni.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.
Z odběru se můžete odhlásit.


S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing
Antispam pravidla