🐏 Formace Trikolora Svobodní Soukromníci kandiduje s podporou Manifestu a Strany nezávislosti. Na pozici lídrů to přineslo pár změn - 29-30/2021
Svobodě a odpovědnosti zdar! Politická formace Trikolora Svobodní Soukromníci odevzdala kandidátní listiny pro letošní volby do Poslanecké sněmovny, které se konají ve dnech 8. a 9. října 2021. Superlídrem formace kandidujícím na čele pražské kandidátky bude poslankyně a předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková. Politickou formaci Trikolora Svobodní Soukromníci zároveň po Straně nezávislosti podpoří také politické hnutí Manifest, jehož členové posílí společnou kandidátní listinu. „Uzavřeli jsme kandidátní listiny pro všech 14 krajů. Tyto byly vposledních dnech podány na krajské úřady. Já osobně jsem vyslyšela opakované výzvy z naší členské základny a přijala jsem pozici superlídra. Považuji proto za přirozené a správné, že budu kandidovat v hlavním městě,” řekla poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková. V této souvislosti došlo také k dalším změnám na pozicích lídrů v jednotlivých krajích: Středočeský kraj – Radomil Bábek Jihočeský kraj – Libor Vondráček Plzeňský kraj – Jan Dočekal Královéhradecký kraj – Miloš Kučera Ústecký kraj – Tereza Hyťhová Liberecký kraj – Otto Jarolímek Královéhradecký kraj – Miroslav Havrda Pardubický kraj – Petr Bajer Kraj Vysočina – Jan Tesař Jihomoravský kraj – David Hanák Olomoucký kraj – Antonín Fryč Zlínský kraj – Libor Lukáš Moravskoslezský kraj – Alfréd Šrámek. „Nabízíme voiličům tým, který táhne za jeden provaz, a který je jedinou skutečnou alternativou vůči současné vládě chaosu a potenciální vládě budoucí, která by mohla pokračovat v podobném stylu politiky s obohacením o progresivní marxismus,” komentuje podání kandidátek Libor Vondráček a dodává:„ Jsme politická formace, která brání svobodu, prosperitu i peněženku každého občana i podnikatele. Na našich kandidátkách najdete řadu skutečných osobností i šlechetných rebelů, kteří usilují o obnovu naší země a návrat zdravé a rozumné národní hrdosti do naší Sněmovny.”
Týdeník Svobody - 29. týden 2021
Zobrazit email v prohlížeči
Svobodě a odpovědnosti zdar!

Politická formace Trikolora Svobodní Soukromníci odevzdala kandidátní listiny pro letošní volby do Poslanecké sněmovny, které se konají ve dnech 8. a 9. října 2021.

Superlídrem formace kandidujícím na čele pražské kandidátky bude poslankyně a předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková.

Uzavřeli jsme kandidátní listiny pro všech 14 krajů. Tyto byly v posledních dnech podány na krajské úřady. Já osobně jsem vyslyšela opakované výzvy z naší členské základny a přijala jsem pozici superlídra. Považuji proto za přirozené a správné, že budu kandidovat v hlavním městě,” řekla poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková.

Politickou formaci Trikolora Svobodní Soukromníci zároveň po Straně nezávislosti podpoří také politické hnutí Manifest, jehož členové posílí společnou kandidátní listinu.

V této souvislosti došlo také k dalším změnám na pozicích lídrů
v jednotlivých krajích:

Středočeský kraj – Radomil Bábek
Jihočeský kraj – Libor Vondráček
Plzeňský kraj – Jan Dočekal
Karlovarský kraj – Marcel Kučera
Ústecký kraj – Tereza Hyťhová
Liberecký kraj – Otto Jarolímek
Královéhradecký kraj – Miroslav Havrda
Pardubický kraj – Petr Bajer
Kraj Vysočina – Jan Tesař
Jihomoravský kraj – David Hanák
Olomoucký kraj – Antonín Fryč
Zlínský kraj – Libor Lukáš
Moravskoslezský kraj – Alfréd Šrámek.

Nabízíme voiličům tým, který táhne za jeden provaz, a který je jedinou skutečnou alternativou vůči současné vládě chaosu a potenciální vládě budoucí, která by mohla pokračovat v podobném stylu politiky s obohacením o progresivní marxismus,” komentuje podání kandidátek Libor Vondráček a dodává: Jsme politická formace, která brání svobodu, prosperitu i peněženku každého občana i podnikatele. Na našich kandidátkách najdete řadu skutečných osobností i šlechetných rebelů, kteří usilují o obnovu naší země a návrat zdravé a rozumné národní hrdosti do naší Sněmovny.”
S pozdravem a přáním hezkého dne
předseda Svobodných
"Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce... jinak zhynou..."
Výběr Svobodných střípků
z médií

1) Echo24: Vyskočit z rozjetého vlaku, nevyskočit?

Libor Vondráček diskutoval s Alexandrem Vondrou, Patrikem Nacherem a Hynkem Fajmonem o EU Green Dealu v salónu Echo24.

Z rozhovoru vyplynulo, že jedině naše kandidátka nemá máslo na hlavě a může otřevřeně a důvěryhodně kritizovat záměr ukončení prodeje spalovacích motorů. Celý článek si můžete přečíst zde
2) Dočekal: na podzim budou volby - víme, podle čeho a jak se rozhodnout?
Místopředseda Jan Dočekal ve svém blogu popisuje, jakým způsobem se voliči rozhodují ve volbách a jak vlastně "správně" volit? To se dočtete na tomto odkaze.
3) ForSport: 22 minut s Miroslavem Havrdou
„Děti při sportu nesmí nic bolet a musí z něj mít radost. Jakmile mají po tréninku bolesti paty, kolene nebo achilovky, je něco špatně. I díky podiatrii umím takovým lidem pomoct. To, že stát zákázal dětem sportovat je zločin,” říká odborník na sportovní medicínu, zakladatel podiatrie v ČR a náš místopředseda Miroslav Havrda v politicko-sportovním rozhovoru.
4) Mareček: Nikde není odpor!
Příznivec Svobodných Vít Mareček ve svém příspěvku popisuje, jakým způsobem "covidová totalita dusí naší zem". Velmi podorbně popisuje chaotickou situaci kolem (ne)řešení covidové krize. Příspěvek je k dispozici na tomto odkaze
5) Svobodní si připomněli výročí Karla Havlíčka Borovského.
Svobodní si v čele se svým předsedou Liborem Vondráčkem a Jiřím Paynem připomněli 165. výročí od úmrtí Karla Havlíčka Borovského na Olšanských hřbitovech v Praze. Odkaz Karla Havlíčka Borovského je v dnešní době mimořádně významný, proto je třeba si tuto událost připomenout. Zpráva včetně fotogalerie je zde
6) Vondráček: jste pro nebo proti očkování? Obojí!!
Jsme pro i proti. Náš předseda Libor Vondráček to velmi trefně vystihl v krátkém videu, které je ke shlédnutí zde.
Kalendář Svobody - 29. týden
26. 7. 1968: Konec segregace v americké armádě
Prezident USA Harry Truman vydává exekutivní nařízení č. 9981 o zrušení segregace v amerických ozbrojených silách. Nařízení zajistilo rovné zacházení a rovné příležitosti amerických občanů v armádě bez ohledu na barvu kůže.
27. 7. 1955: Končí poválečná okupace Rakouska
Končí poválečná okupace Rakouska. Rusové výměnou žádají pouze rakouskou neutralitu po vzoru Švýcarska. Západní mocnosti se zdráhají uvěřit, že to je vše, co Rusové chtějí.
28. 7. 1943: Konec italského fašismu 
Mussolini rezignoval na pozici vůdce Italských fašistů tři dny poté, co skončil ve vedení země. Nacistické Německo definitivně ztratilo důležitého spojence. Italský “Duce”, držitel řádu Bílého lva, byl později zastřelen.
29. 7. 1985: Orangatun Ken Allen opět na svobodě
Chronický útěkář je opět na svobodě. Využívá ji k procházce po své ZOO v San Diegu a poklidnému prohlížení dalších zvířátek. O své know-how, jak utéct, se dělí i s dalšími orangutany, kteří pak následují Ken Allenův vzor.
30. 7. 1968: Rehabilitace hokejistů
Nejvyšší soud rehabilitoval Modrého, Bubníka a další hokejisty, a původní rozsudky, které je dostaly do vězení a pracovních táborů, v plném rozsahu zrušil. Bubník to po revoluci dotáhl až do Poslanecké sněmovny.
31. 7. 1902: Slepý kůň
Slepý důlní kůň vyvedl zavalené horníky na svobodu. Jiný horník nenásledoval svého koně a na svobodu se dostal za dva dny, zatímco jeho kůň sám našel cestu ven za pár hodin. Stalo se v Novém Jižním Walesu.
1. 8. 1291: Založení Švýcarské konfederace
Švýcarská konfederace se v roce 1848 změnila na federaci. V zahraniční politice se Švýcarsko stalo přísně neutrální a vyhýbaly se mu vojenské konflikty. V mnoha ohledech se zde můžeme inspirovat.        
Svobodný beran

„Bitcoin je odpovědí na čím dál větší znehodnocování měn,“ řekla Lucie Komárková, která byla hostem 13. dílu Svobodného Berana.

Není náhodou, že tato "první dáma českých kryptoměn" byla členkou strany Svobodní. Strany, která chce uchovat českou korunu, ale zároveň chce odbourat bariéry pro používání kryptoměn v soukromoprávních vztazích.

Právě kryptoměny jsou pro mnoho lidí dnes nejlepší cestou, pro uchovávání hodnoty jejich úspor, a jednou z mála pojistek proti snahám států sledovat a brzy možná i omezovat nejrůznější finanční toky.

"Měnová konkurence je tím, co poskytuje lidem svobodu," přitakal Libor Vondráček, který Lucii zpovídal a nezapomněl ani na poslední otázku, který se týkala sportu. Víte, jakému sportu se Lucie Komárková intenzivně věnuje ❓ Možná vás závěr rozhovoru překvapí, poslechněte si ho až do konce

Svobodné akce v terénu

Žádná akce už Vám neunikne, pokud si propojíte svůj kalendář s kalendářem Svobodných na Google.

Odebírejte tento
týdeník ZDARMA!


Dostal se k vám tento mail od přátel? Chcete, aby vám už žádné novinky neunikly?
Stačí udělat jedinou věc.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
Pošlete to dál!

Budeme rádi, když nás budete číst i nadále a budete tento Týdeník přeposílat svým přátelům, aby měli také informace z více zdrojů a mohli si udělat ucelenější názor.

Můžete nás také dát do kopie,
ať víme, že má smysl noviny po večerech připravovat.

Nezobrazil se Vám email správně? Otevřít v prohlížeči
18.09.2021 Svobodní
Tento email byl odeslán na adresu vondracek@svobodni.cz.
Odesilatelem je Týdeník Svobody - Svobodní, mluvci@svobodni.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.
Z odběru se můžete odhlásit.


S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing
Antispam pravidla