🐏 Zpětná vazba je pro nás důležitá. Připojte se do dnešní Svobodné hospody, kde se budeme bavit o letošních volbách - 41/2021
Vážení příznivci svobody! Volby do Poslanecké sněmovnyjsou za námi.Zpětná vazbaje pro násvelmi důležitá, a proto jsmednespro vás nachystalispeciální dílSvobodné hospody.Její téma přesně zní:Co si odneseme z voleb 2021?V naší virtuální hospodě s námi můžete bilancovat nad řadou otázek. Co se nám v letošních volbách povedlo a co ne? Jaký je pohled zvenku na letošní volby? Jaká budoucnost čeká českou pravici? Co čtete z výsledků voleb? Z čeho se musíme pro příště poučit, abychom byli úspěšnější?Na tyto otázky a celou řadu dalších budeme hledat odpovědi v dnešním díle, který začínáonline ve 20:00 hod.Debaty se můžeteaktivně účastnit, případně ji alespoňsledovatna tomto odkaze:Svobodná hospoda - Co si odneseme z voleb 2021?
Týdeník Svobody - 41. týden 2021
Zobrazit email v prohlížeči
Vážení přátelé svobody!
Volby do Poslanecké sněmovny jsou za námi. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, a proto jsme dnes pro vás nachystali speciální díl Svobodné hospody.

Její téma přesně zní: Co si odneseme z voleb 2021? 

V naší virtuální hospodě s námi můžete bilancovat nad řadou otázek. Co se nám v letošních volbách povedlo a co ne? Jaký je pohled zvenku na letošní volby? Jaká budoucnost čeká českou pravici? Co čtete z výsledků voleb? Z čeho se musíme pro příště poučit, abychom byli úspěšnější?

Na tyto otázky a celou řadu dalších, budeme hledat odpovědi v dnešním díle, který začíná online ve 20:00 hod. na ZOOM

Debaty se můžete aktivně účastnit, případně ji alespoň sledovat na tomto odkaze: Svobodná hospoda - Co si odneseme z voleb 2021? 

S pozdravem a přáním hezkého dne
předseda Svobodných
"Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce... jinak zhynou..."

Výběr Svobodných střípků
z médií

1) Libor Vondráček:"Na olympiádu jen očkovaní hokejisté? Je zle."
Těmito slovy uvedl svůj příspěvek náš předseda Libor Vondráček, ve kterém se pozastavuje nad tím, že by se měli dle Českého svazu ledního hokeje účastnit olympijských her pouze očkovaní hokejisté. Jde o diskriminaci skupiny lidí? Co si o tom Libor Vondráček myslí? Dočtete se to na tomto odkaze.
2) Strunz: "Pro klimatickou dobrotu na doživotní žebrotu. Ale má ta dobrota vůbec opodstatnění?"
Tuto otázku si pokládá ve svém příspěvku náš člen Republikového výboru, pan Pavel Strunz, který velmi fundovaně popisuje trochu jinou optikou pohled na dnešní řešení klimatu a jeho důsledky. Článek je k dispozici zde.
3) Svobodní na Facebooku.
Na sociální síti Facebook máme celou řadu pravidelných příspěvků, sledujte nás i na sociálních sítích a budete mít vždy aktuální informace o tom, co se zrovna děje. Facebook Svobodní
Kalendář Svobody - 41. týden
18. 10. 1867: Narození Aloise Rašína
Narodil se Alois Rašín. Byl bojovníkem za samostatné Československo, velkým liberálem a 1. ministrem financí Československa. 
19. 10. 1990: Rádio Stalin
Ačkoliv bylo rádio Stalin fakticky i právně pirátské, jedná se o první soukromé rádio v Československu. Rádio Stalin vysílalo z ponurých podzemních prostorů letenského Stalinova pomníku.
20. 10. 1860: Konec Rakouského absolutismu
František Josef I. vydal Říjnový diplom, kterým se vzdal absolutismu, zavázal se vzdát se zákonodárné moci a zavedl říšskou radu. Rakousko-Uhersko tím udělalo výrazný krok ke svobodě.
21. 10. 2017: Konec Jiřího Hlavatého v politice
Jiří Hlavatý (ANO) byl zvolen do Poslanecké sněmovny. S údivem zjistil, že přišel o senátorské křeslo, které měl ještě raději. Obvinil voliče, že za to můžou, vzdal se poslaneckého křesla, kandidoval do senátu a prohrál.  
22. 10. 1986: Reagan snížil daně
Potvrdil pověst nejliberálnějšího amerického prezidenta od 2. světové války a nastartoval období amerického ekonomického růstu, svobody a prosperity.
23. 10. 1956: Maďarské povstání
V Maďarsku propuklo povstání pod vedením Imre Nagyho proti stalinistické diktatuře. Tehdy to ještě neklaplo. Trvalo ještě další dvě desetiletí, než jsme se my i Maďaři toho marasmu zbavili.
24. 10. 1942: Operace Antimony
Proběhl výsadek z Anglie na území protektorátu Čechy a Morava za účelem zpra­vodajské činnosti. Výsadkáři byli během války důležitou spojnicí mezi domácím a zahraničním odbojem. 
Svobodné akce v terénu

Žádná akce už Vám neunikne, pokud si propojíte svůj kalendář s kalendářem Svobodných na Google.

Odebírejte tento
týdeník ZDARMA!


Dostal se k vám tento mail od přátel? Chcete, aby vám už žádné novinky neunikly?
Stačí udělat jedinou věc.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
Pošlete to dál!

Budeme rádi, když nás budete číst i nadále a budete tento Týdeník přeposílat svým přátelům, aby měli také informace z více zdrojů a mohli si udělat ucelenější názor.

Můžete nás také dát do kopie,
ať víme, že má smysl noviny po večerech připravovat.

Nezobrazil se Vám email správně? Otevřít v prohlížeči
03.12.2021 Svobodní
Tento email byl odeslán na adresu predseda@svobodni.cz.
Odesilatelem je Týdeník svobody, mluvci@svobodni.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.
Z odběru se můžete odhlásit.


S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing
Antispam pravidla