HSI INFO newsletter 4/2017
INFO NEWSLETTER
Číslo 04 | Červenec 2017 
ZAMĚŘENO NA GEOINFORMATIKU
HLAVNÍ TÉMA
Kritické služby v CETIN jinak
Co se stane, když bagr poruší optický kabel a dojde k přerušení spojení na daném okruhu vedení? Bude moci zákazník společnosti CETIN i nadále používat datové služby? Ano, ale jen v případě, že bude zajištěn i náhradní okruh spojení. A právě s upravenou mapovou aplikací od HSI může operátor snadněji a rychleji sestavit hlavní i náhradní okruh tak, aby nedocházelo k jejich souběhu a tedy potenciálnímu nebezpečí přerušení spojení na obou trasách.
V červnu 2017 proběhlo uvolnění nových verzí aplikačních softwarů HSI. Největší změny se soustředily do modulů pro ČEZ a PRE, kde se v nejbližší době chystají nové směrnice. Ve verzi 17 byly zcela přepracovány klíčové kontrolní funkce. Byl vytvořen nový modul Data KN, který umožňuje nad zadaným územím požádat o kompletní data katastru nemovitostí ve formátu VFK.
Výhody umístění systému pro řízení údržby do cloudu
Víte, jaké jsou výhody umístění systému pro řízení údržby do cloud computingu? Vyplatí se pronájem softwarového řešení pro údržbu provozované na vzdáleně umístěném hardwaru a využívání infrastruktury nezbytné k poskytování služeb cloudu? Odpovědi se dozvíte v časopise IT Systems v článku od Jakuba Hradila.
Termíny školení na 2. pololetí byly vypsány
Vyberte si z aktuální nabídky kurzů na druhé pololetí letošního roku! Právě jsme vypsali nové termíny. Můžete si vybrat z kurzů ProGEO v17 pro ČEZ Distribuce RDF (zaměřeno na DSPS), ProGEO v17 pro E.ON a dalších.
Společnost HSI splnila nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti za období posledních deseti let, a proto patří do vysoce exkluzivní skupiny českých firem, které mohou používat certifikaci AAA jako symbol nejvyššího ratingového hodnocení. Ocenění AAA je prestižní nezávislý rating firem, který udílí společnost Bisnode.
26. - 28. 7.

ŠKOLENÍ
 4. 8.         

ŠKOLENÍ
14 - 15. 8. 

ŠKOLENÍ
  HSI, spol. s r. o.
  Člen skupiny Unicorn
  Olšanská 2643/1a
  130 80 Praha 3
  +420 224 809 511
  Tento email byl odeslán na adresu martina.cemusova@unicorn.com.
  Odesilatelem je HSI, spol. s r.o., info@hsi.cz
  Z odběru se můžete odhlásit.


  S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing
  Antispam pravidla


  tiny image