7 tipů na Zero Waste akce v červnu
7.6. Bez obalu o Zero Waste - Bea Johnson
Live stream 7.6. v 17:30
Dokážete si představit, že vměstnáte svůj roční odpad do jedné zavařovačky? Bea Johnson to dokáže i se svou čtyřčlennou rodinou. Autorka světově známého bestselleru Zero Waste Home k nám poprvé zavítá do České republiky.

Mám největší radost, protože za lidi, kteří se o to samé snaží už i u nás, vystoupím já společně s Tomášem Hajzlerem. Držte nám palce a sledujte nás v přímém přenosu od 17:30 TADY.
Sledovat online
12.6. Sustainability day v Praze
Sustainability day
První ročník festivalu udržitelného životního stylu. Od 11:00 hodin si můžete přijít poslechnout moji krátkou přednášku: Zero Waste domácnost - jak na to?
Mrknout na celý program
15.6. Workshop: Zero Waste domácnost od A do Z
Workshop
Co se na workshopu naučíte?
Pro každou oblast vašeho domova, ať už je to koupelna, kuchyň nebo péče o tělo, se dozvíte plno praktických tipů a vychytávek, které vám vaši cestu k Zero Waste hodně ulehčí.
Rezervovat si místo
21.6. Workshop: Love Your Home & Liška mazaná
Zero Waste Workshop
V návaznosti na akci Bez obalu o Zero Waste se uskuteční i praktický workshop, kde si společně projedeme základy Zero Waste domácnosti a s holkama z Lišky mazané se bude vyrábět prací prášek a zubní pasta.
 Dozvědět se víc
28.6. Letní setkání jen tak pro radost
Letní setkání
Letní Love Your Home setkání jen tak pro radost je pro všechny, kterým se projekt líbí, rádi by mě osobně poznali nebo se znovu viděli po workshopech.

Dáme si něco dobrého k pití, vyměníme praktické rady do domácnosti a nebo si jen budeme povídat o nesmrtelnosti brouka. :)
Zjistit, kdo další se zúčastní
Ať už nás budete sledovat v úterý online nebo se potkáme na nějaké akci osobně, chci vám všem moc poděkovat. Bez vás by se to nikdy nepodařilo! Děkuju za všechny zprávy, co mi posíláte a za podporu, kterou od vás dostávám. Vážím si jí.

Krásný červen přeje

Marti

p.s. Všechny aktuality a nové termíny workshopů se dozvíte jako první, když budete Love Your Home sledovat na Facebooku. 
Facebook