Vyzkoušené a fungují antistresově
Activáček.cz Doprava zdarma při objednávce nad 1 200 Kč
Antistresové omalovánky a metalické popisovače
Dobrý den,  {{ df_salution }}

novinky od Centropenu přichází právě včas. Antistresové omalovánky vás hodí do duševní pohody hned. Vyzkoušeli jsme je na dvanáctileté Aničce. Moc se jí do vybarvování nechtělo. Mobil jí lákal víc.  Po dokončení omalovánky přiznala, že se cítila fajn a odpočatě. Takový test stál za to : ).
Antistresové omalovánky Centropen
Unikátní černé omalovánky pro chvíle relaxace. Vybarvením omalovánek metalickými popisovači Centropen 2590 Shine 4 Black získáte jedinečný zářivý obrázek. Motivy omalovánek jsou vytištěny transparentním lakem na kvalitním černém papíru. Sada obsahuje 4 černé omalovánky A4 s motivy zvířat.

69 Kč
KOUPIT
Popisovače Centropen 2590/6 Shine 4 Black
Souprava popisovačů v zářivých metalických barvách. Mají tenkou stopu, která je ideální k vybarvování jemných detailů. Vhodné pro kreslení na černých papír. Popisovače se skvěle hodí k černým antistresovým omalovánkám Centropen.

85 Kč
KOUPIT
Fixy Centropen 7550/6 Colour World Pastel
Souprava barevných popisovačů v pastelových barvách s odolným hrotem proti zatlačení. Vypratelný inkoust. Ideální pomocník při vedení deníčků, zápisníků nebo na vybarvování omalovánek a mandal.

14 Kč
KOUPIT
  Kdo si vybarvuje, nestresuje aneb čím maluji já
Na blogu Školní svět si v článku Kdo si vybarvuje, nestresuje >> přečtete o dalších psacích potřebách vhodných na vybarvování nejen antistresových omalovánek.
PŘEČÍST
Klub Activáček
Heureka ověřeno zákazníky
100 %
zákazníkům dorazilo zboží do 10 dnů

2,3 dny
průměrná doba dodání objednávky
Zákazníci doporučují obchod

99 % zákazníků
DOPORUČUJE OBCHOD

za posledních 90 dní

www.activacek.cz
e-mail: info@activacek.cz  tel: +420 286 007 286
   Facebook   YouTube   Pinterest   Instagram   Blog - Školní svět