Prodejna ve Slovanském domě je otevřena
Zobrazit email v prohlížeči
Bibelot logo
Newsletter duben 2020
prestižní psaní Faber-Castell
Dobrý den,

nově na našem e-shopu najdete psací potřeby od proslulé německé značky Faber-Castell. Můžete se těšit na široce oblíbenou modelovou řadu Ambition, letošní novinku Hexo v neobvyklém tvaru šestihranu, spíše minimalistický design Neo Slim nebo dynamické tvary a skvělé vyvážení per e-motion. Podívejte se na kompletní nabídku značky, jejíž historie sahá až do roku 1761.

plnicí pero Faber-Castell Ambition
Čisté linie a vynikající funkčnost plnicího pera dají vyniknout každé myšlence, kterou s ním napíšete. K dispozici i jako roller nebo kuličková tužka.

1 890
KOUPIT
Kuličková tužka Faber-Castell Ambition OptArt
Čisté linie a vynikající funkčnost kuličové tužky dají vyniknout každému slovu, které s ní napíšete. K dispozici i jako plnicí pero.

 1 890 Kč
KOUPIT
roller Faber-Castell NEO Slim
Roller s mimořádně štíhlou linií pro sofistikovaný a zároveň perfektní zážitek. K dispozici i jako plnicí pero a kuličková tužka.

830 Kč
KOUPIT
Faber-Castell hexo novinka 2020
plnicí pero Faber-Castell e-motion
Robustní plnicí pero doutníkového tvaru, které skvěle padne do ruky. Důmyslná estetika, špičkové materiály, řemeslné mistrovství i vynikající zážitek z psaní. K dispozici i jako roller a kuličková tužka.

2 680 Kč 
KOUPIT
kuličková tužka Faber-Castell Ondoro
Kuličková tužka v neobvyklých liniích, které vyniknou na první pohled, a upravený pohodlný úchop. K dispozici i jako plnicí pero a roller.

3 210 Kč
KOUPIT
roller Faber-Castell Hexo
Roller z nové modelové řady, která je osobitá i stylová, jako stvořená pro volný projev kreativity. K dispozici ve třech barevných variantách.

830 Kč
KOUPIT
Prodejna Bibelot Slovanský dům

tel: +420 286 017 576 e-mail: info@bibelot.cz
Facebook            Instagram     
Proč nakupovat u nás