Až do 20. 12. doprava zdarma na vše
Zobrazit email v prohlížeči
Bibelot logo
Newsletter prosinec 2020
Umělecké popisovače Faber-Castell Pitt Artist Pen - dárkové balení
Dobrý den,

k prestižním psacím potřebám značky Faber-Castell, které u nás na e-shopu nabízíme už několik měsíců, jsme po pečlivém vybírání přidali i další výrobky této tradiční německé značky. Faber-Castell je největším světovým výrobcem dřevěných psacích potřeb a její výrobky jsou proslulé výbornou kvalitou dosahovanou mimo jiné i použitím nejlepších přírodních materiálů. V naší nabídce najdete široký výběr sad, které se skvěle hodí jako dárek i pro ty nejnáročnější umělce. Navíc až do 20. 12. je u nás můžete pořídit s dopravou zdarma. Doprava zdarma se vztahuje na kompletní sortiment e-shopu.
sada akvarelových pastelek Albrecht Dürer s příslušenstvím v dřevěné kazetě
Sada akvarelových pastelek Albrecht Dürer s příslušenstvím v luxusní dřevěné kazetě. Pastelky obsahují vysoce kvalitní pigmenty s nepřekonatelnou barevnou stálostí. Tuha je vodou zcela rozmalovatelná. 48 barev. 

3 700 Kč
KOUPIT
sada akvarelových popisovačů Albrecht Dürer
Akvarelové popisovače vhodné pro skicování i akvarelovou malbu. Popisovač je vybaven dvěma hroty - štětečkovým i kulatým. Vysoce pigmentovaný inkoust zcela rozmalovatelný vodou. Různé sady.

530 Kč
KOUPIT
špičkové grafitové tužky Castell 9000 v sadě
Špičkové grafitové tužky, které vyhoví i těm nejvyšším nárokům. Dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství. Dárková sada obsahuje celkem 12 tužek v různých stupních tvrdosti.

460 Kč
KOUPIT
černé plnicí pero a propiska Faber-Castell Hexo
sada uměleckých popisovačů Pitt Artist Pen Comic
Dárková sada vysoce kvalitních uměleckých popisovačů vhodná pro začátečníky i pro pokročilé kreslíře komiksů. Sada obsahuje 6 barev popisovačů se štětečkovým hrotem. K dispozici jsou i další sady vhodné pro kreslení komiksů.

450 Kč
KOUPIT
sada uměleckých popisovačů Pitt Artist Pen Hand Lettering
Dárková sada špičkových uměleckých popisovačů se štětečkovými hroty a finelinery vhodnými pro handlettering. Kvalitní inkoust s vysokou světlostálostí. K dispozici jsou i další sady pro handlettering.

600 Kč
KOUPIT
sada uměleckých popisovačů Pitt Artist Pen Calligraphy
Pitt Artist Pen Calligraphy
Dárková sada špičkových uměleckých popisovačů se seříznutým hrotem vhodným pro kaligrafii. Kvalitní inkoust s vysokou světlostálostí. Vyvinuto ve spolupráci s profesionálními kaligrafy. K dispozici jsou i další kaligrafické sady.

450 Kč
KOUPIT
popisovače Faber-Castell Metallics v metalických barvách

tel: +420 286 017 576 e-mail: info@bibelot.cz
Facebook            Instagram     
Proč nakupovat u nás