Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

ráda bych vás jménem společnosti Cominvest CZ, s.r.o. informovala o změnách, kterými nyní procházíme.
Jsem velmi ráda, že se nám po několika letech hledání podařilo nalézt nové sídlo společnosti. Nová moderní budova nám umožní sloučit naše brněnské pobočky (ul. Krásného a Škroupova) a tím sjednotit i firemní tým. Prodej, sklady, servis i administrativa, bude na jednom místě. A my se na to moc těšíme.
Budeme flexibilnější, rychlejší a naše služby, vám zákazníkům, se tak ještě vylepší. Novinkou bude venkovní prostor, který plánujeme využít především k jednodušší expedici a “předváděčkám”. Nové sídlo firmy se nachází v areálu brněnského Zetoru. Stěhování se uskuteční v nastávajícím půl roce. Přesnou adresu a termín vám sdělíme s dostatečným předstihem.

Současně jsme se rozhodli po 22 letech uzavřít provozovnu v Ostravě.
Po dlouhém rozmýšlení a podrobných analýzách jsme přesvědčeni, že centralizace skladu přinese mnoho pozitivního a mnoho nových možností. O ostravské a moravskoslezské zákazníky jsou obchodníci z Brna připraveni se kvalitně postarat. Denně dodáváme zboží do mnoha míst v ČR a SR, kde nemáme vlastní pobočky.
I tak jsme velmi rychlí a pružní v zásobování obchodů i konečných zákazníků.
Pobočka bude uzavřena od 1.10. a všechny vaše objednávky budou řešeny z hlavního skladu v Brně. Po celý říjen vám bude na ostravské pobočce a ostravských tel. číslech k dispozici pracovník, který vás nasměruje na nové kontakty. Po 31.10. bude pobočka definitivně uzavřena.
Ve skladbě zboží ani v našich službách se nic nemění.

Ráda bych vám za celý tým poděkovala za dosavadní spolupráci.
Cominvest CZ, s.r.o. zážívá turbulentní období. Věříme ale, že všechny změny jsou více jak pozitivní a že naše obchodní vztahy budou ještě lepší. Do dovršení 30 let nám už zbývá jen 2,5 roku. A těšíme se, že do další 30 tky vstoupíme jako moderní a stále se rozvíjející společnost.

Přeji vámi úspěšný a krásný podzim.

Facebook   Twitter   Google+   LinkedIn