Naplánujte si v únoru čas pro sebe a akce, které jsme pro vás připravili. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Milé dámy, vážení pánové, 

přinášíme vám aktuální novinky z naší organizace. Jak zjistíte, máme toho opravdu mnoho nového, ať už jde o informace či akce, díky nimž můžeme aktivně rozvíjet všechny naše projekty, jejichž cílem je zlepšení postavení žen v zaměstnání i podnikání, vytváření rovných příležitostí ve všech oblastech života naší společnosti.
Co v únorovém Newsletteru najdete?
  • Pozvánky na blížící se akce BPWCR, na kterých vás rády uvítáme.
  • Aktuality z Equal Pay Day 2021, jehož přípravy jsou v plném proudu.
  • Novinky z dalších projektů BPWCR, které by vám neměly uniknout.
  • Výzva pro začínající podnikatelky k účasti na programu Akademie pro podnikatelky.
Ve čtvrtek 4. února 2021 se můžete těšit na další z klubových setkání, tentokrát s Michaelou Hrdličkovou, ředitelka pro kontakt s pacientskými organizacemi pro Evropu, Kanadu a partnerské země v oblasti SMA společnosti Biogen a členkou BPWCR. Hlavním tématem budou Principy vedoucí k rovným příležitostem i odměňování. Registrovat se můžete zde.
Přihlásit se na klubové setkání 
BPWCR LIVE
Pozor, pozor, aktuálně připravujeme zcela nový pravidelný formát vytvářející další prostor pro diskuzi nad tématy, která jsou pro BPWCR klíčová. Jde o LIVE streaming BPWCR LIVE - Rozhovory NAŽIVO s Katarínou Krajčovičovou na FB profilu BPWCR . Setkávat se s ním budete každý týden ve čtvrtek, proto si už dnes můžete čtvrteční večery rezervovat pro sebe. Startujeme 11.2.2021 ve 20:00 Zapojit se do vysílání můžete i vy prostřednictvím komentářů a my se na to moc těšíme!
Na čtvrtek 18. 2. 2021 pro vás bude připraven mentoring s Kateřinou Fišerovou, ředitelkou SmartSelling a.s., na téma Skutečné vztahy jako klíč k udržitelnosti lidské společnosti a světa. Své místo ve virtuální místnosti pořídíte ZDE.
Chci se zúčastnit
Letošní 12. ročník Equal Pay Day se blíží. Uvidíme se už za necelé dva měsíce! Aby nám ta doba rychleji utekla, připomeňme si úspěšný Equal Pay Day 2020

Konference se letos uskuteční online, takže Vám budeme moci představit zahraniční osobnosti, jako je například britská odbornice na péči o pleť, a hlavně úspěšná podnikatelka a lektorka Antonia Burrell, jejíž společnost Antonia Burrell Holistic Skincare byla zařazena do prestižního žebříčku Professional Beauty's 100 Industry Influencers.

Na konferenci vystoupí i Daniela Hlaváčková, Market Head Slovakia společnosti MARS, která je partnerem letošního ročníku, nebo Ekaterine Maisuradze, inspirativní žena,která svými aktivitami propojuje kontinenty. V rámci svého vystoupení nám jistě předá spoustu inspirace díky svým mezinárodním zkušenostem a úspěchům.

Objednat vstupenky
Součástí Equal Pay Day 2021 bude tradičně také náš populární speed mentoring. Seznam úspěšných žen, manažerek, podnikatelek, které si vyhradí svůj čas pro sdílení svých zkušeností, se nám rychle rozšiřuje. Témata, která v diskuzích otevřeme, zahrnují širokou škálu otázek vztahujících se k vašemu osobnímu rozvoji. Vyberte si i už teď mezi mentorkami tu, se kterou zasednete u online mentoringového stolu. Registrovat se budete moct od 28.2.2021.
BPWCR však není jen Equal Pay Day. Jsou tu i další projekty s cílem přispět ke změně v přístupu k otázce znevýhodnění žen v jejich profesním životě z hlediska nerovnosti příležitostí i platů.
Patří k nim i Empowering Women 3 - vzdělávací projekt pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují. Partnerem 3. řady projektu je společnost IBM. 
Pozvání k rozhovoru v rámci tohoto projektu tentokrát přijala Miroslava Barčová, Managing Partner ve společnosti Delta Consulting Group, která je exkluzivním partnerem organizace Kennedy Executive Search & Consulting. Povídaly jsme si na téma “Výzvy při výběru zaměstnanců na ˈdálkuˈ”. Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi osobním a on-line pohovorem z pohledu kandidáta i zaměstnavatele. Mnohé z vás možná překvapí, jak velký může být.
Podívat se na videorozhovor
BPWCR se v České republice stala partnerem projektu Academy for Women Entrepreneurs (AWE). Tato Akademie pro podnikatelky, připravovaná společně s Velvyslanectvím USA, je on-line vzdělávací program vyvinutý Thunderbird School of Global Management, Arizona State University. Akademie nabídne během tří měsíců sérii on-line 13 workshopů v angličtině a navazující setkání s místními facilitátorkami, mentorkami a školitelkami. V závěrečné soutěži získá nejlepší projekt finanční podporu 50.000 Kč. Absolventky Akademie obdrží certifikát Thunderbird School of Global Management.
Akademie je určena začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Cílí na ženy 25+ s důrazem na Ústecký, Karlovarský a Moravskoslezský kraj. Vítáme ale i přihlášky z dalších regionů a věkových skupin. Studium bude zahájeno v březnu, registraci spustíme v týdnu od 8. února 2021. Program je spolufinancován Velvyslanectvím USA, příspěvek účastnic bude symbolický. V případě zájmu o Akademii  se můžete připojit k naší Facebookové skupině, kde se postupně dozvíte více podrobností.
Děkujeme firemním členům za spolupráci na všech zajímavých projektech
Těším se na spolupráci s Vámi
Lenka Šťastná, prezidentka BPWCR 
a tým BPWCR

www.bpwcr.cz www.equalpayday.cz  
Facebook YouTube LinkedIn Instagram
Odhlásit odběr