23.10.2020 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka.  
Pivo ze slováckých pivovarů až k vám domů!
Přinášíme vám přehled slováckých pivovarů, kde zakoupíte pivo online či u okýnka a dáte si tak jedno orosené pohodlně u sebe doma. Podpořme v nelehké době malé lokální pivovary.
Čtěte více
Gastro mapa ukazuje, kde jsou na jihu Moravy výdejní okénka
Když pro hotové jídlo, tak teď jedině do „okénka“. Kde ale taková výdejní místa jsou? Místní vědí, návštěvníci ale ne, a proto se Centrála cestovního ruchu Jižní Morava rozhodla nabídnout interaktivní mapu. Návštěvníci jihu Moravy do ní mohou nahlédnout a inspirovat se, místní provozovatelé se mohou se svým „výdejním okénkem" nahlásit. Buď přes facebookový profil ZDE nebo přímo v nabídce mapy. Nabídka platí nejen pro restaurace, ale i cukrárny, vinotéky, pivovary nebo bistra.
Nahlédněte do gastro mapy
Tip na výlet: Do přírody na rozhlednu
V tyto dny už oficiálně můžeme vlastně jen do přírody. Proč toho nevyužít a nevydat se například na některou z mnoha rozhleden, které na Slovácku máme. Například ta u Javorníka nad Veličkou leží v malebné a klidné oblasti Horňácka. Návštěvu rozhledny Drahy lze spojit s procházkou v Bílých Karpatech. 
Bílá lvíčata lze sledovat na sociálních sítích
Od srpna čekali návštěvníci hodonínské zoo, až uvidí nová čtyřčata vzácného lva jihoafrického. Až k tomu došlo, musela zoo zavřít kvůli zpřísnění koronavirových opatření (více si přečtěte ZDE). Zahrada ale pilně zveřejňuje fotky a videa na webu a sociálních sítích. Podívejte se na poslední VIDEO. Lvíčata už opustila ubikaci a řádí ve výběhu.
Více informací
Svěřte se, jak se vám líbilo na Baťově kanále
Patříte mezi ty, kteří letos zavítali na Baťův kanál? Půjčili jste si malou lodičku nebo hausbót? A především, jak jste byli spokojeni? Pokud jste navštívili přístavy či přístaviště v dolní části toku od Veselí nad Moravou po slovenskou Skalici, můžete svým názorem ovlivnit spokojenost těch, kteří se vypraví na plavební cestu v příštích letech. 
Přečtěte si více
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru