23.4.2021 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka.  

Sdílená kola v Uherském Hradišti usnadní pohyb městem místním i turistům
Uherské Hradiště zahájilo projekt půjčování kol. Ten poslouží místním, v letní sezóně zajisté také turistům. Stačí si stáhnout aplikaci.

Čtěte více
Víkend památkových domků, objektů lidového stavitelství a malých muzeí
Již 7. ročník oblíbené akce plánuje Region Slovácko ve spolupráci s Turistickou asociací Slovácko. Vzhledem k povaze akce nehrozí shromažďování davu lidí, během dvou dnů budou mít návštěvníci možnost putovat po více než 50 objektech. Termín letošního ročníku je první červnový víkend, tedy 5. - 6. června 2021.
Čtěte více 
Letecké muzeum slaví úspěch a připravuje novinku
Díky záskané státní dotaci doufá Letecké muzeum v Kunovicích v letošní dokončení nové edukativní zóny pro děti. Ta bude hravá a interaktivní.
Více ZDE.
Řekněte svůj názor
na cestovní ruch
Kam se má ubírat cestovní ruch na Slovácku? I na to bude chtít odpovědět nový strategický dokument, který vzniká ve spolupráci organizací Region Slovácko a Turistické asociace Slovácko. Prvním krokem je v těchto dnech dotazníkové šetření, které dodá podklady od odborné i běžné veřejnosti. Zajímá nás váš názor! Pokud se chcete zapojit, dotazník pro odborníky v cestovním ruchu ZDE, dotazník pro širokou veřejnost Slovácka ZDE.
KOVOZOO opět otevřená
Po téměř půlroční pauze otevřela i staroměstská KOVOZOO. Za tu dobu zde přibylo mnoho nových exponátů a vychytávek. Zaměstnanci se na všechny návštěvníky moc těší a všechny srdečně zvou.
Podrobnější informace
Zoo Hodonín má opět spoustu nových přírůstků
Hodonínská zoologická zahrada se může pochlubit novým přírůstkem, samičkou adaxe núbijského. Ta se narodila ve čtvrtek 15. dubna a malou antilopu již mohou návštěvníci vidět ve výběhu. Opět otevřená zoologická zahrada se ale může pochlubit i dalšími mláďaty.
Čtěte více
Tip na výlet: Baťův kanál
Sezona na Baťově kanálu začíná vždy 1. května. Začne zřejmě i letos, i když ani dnes ještě není jisté jak. Přístavy se přesto připravuji na tento slavnostní den a každý z nich určitě v rámci aktuálních opatření najde vhodný způsob. Proto sledujte informační kanály přístavů, aby vám neunikla možnost na pěkný výlet.
Facebook TIC Baťova kanálu
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru