15.5.2020 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky ze Slovácka. 
Chybí vám adrenalin? Projeďte se v motokáře!
Motokáry Staré Město, jediná venkovní motokárová dráha ve Zlínském kraji, jsou opět v provozu, samozřejmě za přísnějších hygienických opatření. Aktuálně si návštěvníci smějí zajezdit každý pátek od 14 hodin do 18 hodin, dále pak každou sobotu a neděli v čase 11 – 18 hodin. S uvolňováním vládních opatření se bude otevírací doba postupně rozšiřovat.
Čtěte více
Skanzen Rochus otevírá své brány rodinám s dětmi
Vzhledem k tomu, že školy zůstávají stále zavřené, rozhodli se ve Skanzenu Rochus nabídnout některé ze svých výukových programů rodinám s dětmi. Nabízí výuku na čerstvém vzduchu ve třech různých programech. Jejich délka je 90 min. (nebo dle domluvy). Aby mohli průvodci vše připravit co nejlépe a na míru, dle věku a počtu účastníků, je nutné se na program objednat alespoň dva dny předem. 
Čtěte více
Tip na výlet: Hostětín láká na turistiku i poznání
Ekologické Centrum Veronica v Hostětíně otevřelo své venkovní prostory. Jsou přístupné každodenně, vnitřní prostory jsou otevřeny prozatím ve všední dny.
„V provozu je již nyní přírodní zahrada i všechny venkovní aktivity, naučná stezka i Bludiště,“ informuje Hana Machů, projektová manažerka Ekologického institutu Veronica.
Jarošovský pivovar krizi přečkal a dokonce investuje
Jarošovský pivovar koronavirovou krizi přečkal bez propuštění zaměstnanců. Pomohl nový e-shop i výdejní okénko. 
Díky zájmu o pivo v lahvích nyní musí dokonce investovat do technologie na stáčení piva. „Děkujeme všem, kteří nás v tuto nelehkou dobu podpořili a naše pivo zakoupili,“ uvedl s vděčným úsměvem ředitel pivovaru Miroslav Harašta. 
Více si můžete přečíst ZDE
Čtěte více 
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru