15.1.2021 - Vážení kolegové, přinášíme první novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka v roce 2021.  

Rok 2020 z pohledu vinaře
Ve slováckém Vinařství Medek s oblibou říkají, že když se houbaři radují, vinaři pláčou. Jaká byla loňská úroda a na jaká vína se můžeme těšit?
Čtěte více
Nový regionální katalog ekologického zemědělství
Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic vydává regionální katalog ekologického zemědělství. Představuje zajímavé ekofarmy a výrobce biopotravin Zlínského kraje a Hodonínska. Katalog nese název „Kam pro bio ve Zlínském kraji a na Hodonínsku“ a je k dostání už dnes.
Čtěte více
Akce pro veřejnost stále v nedohlednu
V návaznosti na aktuální stupeň Protiepidemického systému a s ním spojená opatření se ruší další oblíbené akce. Mezi nimi také Slovácká zabijačka a jiné masopustní tradice, která se měla ve Skanzenu Rochus konat již po páté. Více informací zde.
Tip na výlet: běžecké trasy z Horňácka
Velký boom nyní zažívá běžecké lyžování. Není nutné přitom mířit do přelidněných středisek. Oblíbené trasy nabízí i Bílé Karpaty. Vyhlášené jsou tady trasy v okolí horňácké Nové Lhoty. Aktuálně je sněhu dostatek, takže jestli nemáte plány na víkend, můžete vyzkoušet běžky na Horňácku. Více se dovíte ZDE.
Zjistěte, jak odlišit své produkty ze Slovácka
Nová regionální značka „SLOVÁCKO regionální produkt“ už plánuje první výzvu pro své potenciální držitele. Pokud máte zájem se odlišit od konkurence a ukázat, že vaše výrobky vznikají na Slovácku, můžete se dovědět více při online prezentaci 28. ledna 2021 od 17.00. Je nutné se na ni přihlásit (níže tlačítko). Den předem obdržíte do mailu odkaz, kterým se k setkání připojíte. Dozvíte se také o tom, jak se „SLOVÁCKO regionální produkt“ plánuje doplňovat s léta existující značkou „Tradiční výrobek Slovácka“. Cílem obou těchto značek je podpora lokální ekonomiky. 
Přihlašovací formulář
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru