7.5.2020 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky ze Slovácka. 
První atrakce Slovácka otevřely. Další se přidají 11. května
První turistické cíle na Slovácku už otevřely. Z těch největších je to především Baťův kanál nebo Zoo Hodonín. Navštívit ale můžete už také Bukovanský mlýn nebo si v Ratíškovicích zajezdit na šlapací drezíně. Od 11. května se přidají další, hlavně regionální muzea.
A kdy bude otevřeno na dalších místech? Dejte nám vědět a my o tom budeme rádi informovat.
Čtěte více
Výletní loď Morava zahajuje pravidelné plavby
Dobrá zpráva pro všechny výletníky a nadšence do plaveb lodí – již tento víkend poprvé vypluje výletní loď Morava. Nastoupit je možné ve Spytihněvi, Napajedlích nebo Otrokovicích. Plavby jsou jednosměrné nebo zpáteční, vybrat si můžete také jen určitý úsek trasy. Doporučujeme objednat si plavbu předem, protože bude omezená kapacita. Samozřejmostí je rouška a dodržování bezpečné vzdálenosti. 
Čtěte více
Tip na výlet: singletraily Strážnicka
Na kole do přírody teď jezdí mnoho lidí, aby uniklo "ponorce" v domácnostech. Hlavu skvěle vyčistí například sigletraily v okolí nádrže Lučina. Většina je jich už sjízdná. Pokud si na ně netroufnete, můžete zkusit na Lučině cyklistické skillcentrum nebo pumptrack.
Medkovi otevřou vinnou zahrádku
Příští týden už otvírají zahrádky. Platí to nejen pro hospody. Zahrádku se rozhodli otevřít i ve slováckém Vinařství Medek. Od pondělí 11. května do soboty 16. května se můžete každý den vydat na zdravotní procházku. Nezapomeňte si s sebou vzít vlastní vinnou skleničku! Čeká vás nejen víno, ale i malebný výhled do krajiny. Více se dočtete ZDE
Čtěte více 
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru