31.7.2020 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka. Čekají nás perné víkendy plné velkých akcí.
Web úspěšně pomáhá s výběrem pobytů
Pobytové balíčky webu www.slovacko.cz slaví úspěch. Nově nabízená možnost turistického portálu se ujala a zájemci ji začali využívat. Statistiky webu ukazují první odeslané poptávky od turistů a jak jsme si ověřili u ubytovatelů, mnohé z nich už se proměnily v konkrétní objednávky. Inspirujte se i vy a vyberte si z nabízených pobytů. 
Více informací 
To nejlepší od Verči
ds
d
d
Přečtěte více 
Tip na výlet: Salaš Travičná
Salaš pod rozhlednou Travičná u Tvarožné Lhoty je výletním areálem pro malé i velké. Obsahuje přírodní zahradu, kde můžete navštívit malé muzeum kopaničářských roubených staveb salaše, oskerušové arboretum s expozicí, bylinkovou i zeleninovou zahrádku nebo ekologickou naučnou stezku. Děti si mohou prolézt myší díru či králičí noru.  V okolí jsou obnovené pastevní sady pro ovce, krávy a koně. V místním arboretu poznáte i ochutnáte plody dřevin typických pro tento kraj - nejen oskeruše, ale i moruše, dříny, břeky či mišpule.
Čekají nás dva víkendy plné velkých slavnosti
Následující víkendy na Slovácku budou plné velkých akcí. Bude těžké některé z nich vynechat. Hned 7. a 8. srpna je to festival Moravské chodníčky v Napajedlech, v ty stejné dny pak lze navštívit Svatovavřinecké slavnosti v Hodoníně nebo Gastrofestival v Kunovicích. V pátek 7.8. otevřou své sklepy vinaři v Nechorách u Prušánek a hned následující den se otevřou i sklepy v Blatnici. Následující víkend se uskuteční velká pouť ve Bzenci a také dožínkový víkend v Kyjově. V sobotu 15.8. se pak konají oblíbená Histokola ve Ždánicích. A to rozhodně není vše z nabídky příštích týdnů. Více na webu Slovácka.
Přečtěte více 
Něco od Verči
f
fg
gf
fg
Něco od Verči
f
fg
gf
fg
Jihomoravské dožínky budou letos v Hodoníně
Koronavirová pandemie vzala letos Slovácku mnohé z velkých akcí. Je ale jedna, kterou má region naopak v tomto roce navíc. Jsou to Jihomoravské dožínky. Obří akce, která se koná většinou v Brně nebo cestuje po celém Jihomoravském kraji, bude 30. srpna v Hodoníně. 
Více informací 
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru