14.8.2020 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka.
Letos sezóna Baťáku až do poloviny října
Letos sezona Baťova kanálu potrvá až do poloviny října. Na webu www.slovacko.cz díky tomu přibyla novinka - samostatný oddíl Baťův kanál v hlavní nabídce. Smyslem nové funkce webu je poskytnout zájemci o plavbu po Baťově kanále zejména rychlejší kontakt přímo s provozovateli.
Více informací 
Radnice zaplatí turistům slevy do zoo, lázní nebo na koupaliště
Ubytování v Hodoníně se teď turistům vyplatí. Radní města rozhodli, že podpoří návštěvnost slevami do hlavních turistických atrakcí Hodonína. Každý z ubytovatelů teď může pro své klienty zažádat o 30% slevu na vstupné do zoologické zahrady, denních lázní, na koupaliště, do krytého bazénu, Masarykova muzea či Galerie výtvarného umění.
Přečtěte více 
Tip na výlet: příroda Bojkovska

Mikroregion Bojkovsko se nachází na území Bílých Karpat a vyznačuje se množstvím naučných stezek, cyklostezek a přírodních krás. Přinášíme pár tipů na naučné stezky a minerální prameny. Možná, že některý z nich bude vaším příštím cílem při putování Slováckem!
Prázdniny zakončí farmáři a food festival 
Že Slovácko není jen krajem folkloru a vína se můžete přesvědčit na konci srpna, kdy například 22.8. napříč regionem pojede peloton historických automobilů. Hodonín pak ve stejný den uspořádá především pro mladé Freestyle day. Milovníci skvělého jídla pak poslední víkend prázdnin mohou do Archlebova na farmářské trhy nebo do Uherského Hradiště na Garden food festival.
Přečtěte více 
Návrat k tradici: Folk&Country festival
Slovácká obec Břestek se rozhodla po sedmi dlouhých letech pauzy uskutečnit velký návrat folklového festivalu, který zde měl ještě před sedmi lety dlouholetou tradici. Všichni nadšenci country a folku jsou tak srdečně zváni v sobotu 29. 8. do Břestku u Buchlovic!
Více zde.
Příští víkend patří vínu. Jsou hned tři velké akce
Konec srpna přeje vinařským akcím. Například 22. srpna lze vyrazit do Polešovic na otevřené sklepy. Ve Svatobořicích-Mistříně pak na milovníky vína čeká ve stejný den naprosto unikátní akce, kdy se jim otevře kompletně Vinařství Dufek. Nabídne výlety do vinic, prohlídky provozu, ochutnávku mnoha svých vín a pokud jde o ty archivní, už asi nikdy jich nebude k ochutnání čtyřicet. Vůbec poprvé pak vinařství ukáže své rekonstruované zámecké sklepy. A to se 22.8 koná ještě Putování po vinařských stezkách Kyjovska.
Zoo přívítala letošního stotisícího návštěvníka
Více informací 
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru