26.2.2021 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka.  

Slovácká kuchařka po letech opět na scéně
Nejen vytrvalý zájem o slovácké kuchařky přiměl pracovníky Regionu Slovácko otevřít toto téma. Dotisk obou dílů Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku plánují na letošní rok. Podaří se sehnat potřebné finance?
Čtěte více
Vinaři a Baťák se prezentovali při unikátním fam tripu
Unikátní online fam trip Centrály cestovního ruchu Jižní Morava provedl zástupce cestovních agentur po jihu Moravy. Slovácko se prezentovalo svými vinaři a také nabídkou Baťova kanálu. Akce se účastnila témě stovka cestovních nebo eventových agentur zaměřujících se na M.I.C.E. turistiku.  
Více info a video
Populární vinařské stezky mění web
Moravské vinařské stezky mají novou webovou adresu. Ta původní ZDE nově představuje mezinárodní trasy EuroVelo v ČR, říční stezky, kulturní stezky a všechny objekty s certifikací Cyklisté vítáni. Vinařské stezky najdete nově ZDE.  Nadace Partnerství prosí o změnu všechny, kteří na vinařské stezky na svých webech odkazují. 
Turisté vyrazí do okolí Vřesovic
Turisté z Vřesovic se nevzdávají a jsou odhodlaní uspořádat 6.března tradiční zimní pochod. Bez občerstvení, bez určení cíle a se změnou startu, který bude pod otevřenou oblohou. Více o akci ZDE. Vzhledem k turbulentní situaci si ovšem rozhodně konání ověřte, než do Vřesovic vyrazíte.
Brožurka provede děti  po památkách Uherského Hradiště
Přemýšlíte, co s dětmi podniknout v Uherském Hradišti v době, kdy je téměř všechno uzavřené?
Obrázková brožurka, doplněná o tajenky a hádanky, vede návštěvníky po známých památkách centrem města až k truhle s pokladem. 
Pozor! Na jarní prázdniny připraveno speciální kamínkové hledání o ceny! 
Více informací
Rozhledna Drahy už neexistuje
Při nejbližší návštěvě Horňácka už nehledejte rozhlednu Drahy u Javorníka. Minulý týden musela jít k zemi.
Více informací
Kulturák rozjel projekt virtuálních výstav
Virtuální varianty si našly cestu i do kultury v Hodoníně. Kulturní dům zahájil virtuální výstavní síň. Prvním prezentovaným umělcem je malíř Jiří Lukeš z Dubňan. Jeho obrazy si můžete teď prohlédnout, aniž byste odešli z domova.
Na výstavu ZDE 
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru