26.3.2021 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka.  

Den Slovácka
Iniciativa na podporu místních podnikatelů prostřednictvím  facebookového prostředí vznikla vloni, podpořme cestovní ruch Slovácka, místní výrobce a služby i letos.
Odkaz na událost
"Vyplujeme, dá-li Pán Bůh"
Jaké to je provozovat podniky na Baťově kanále? Jaká úskalí vznikla v době pandemie? Jak tráví podnikatelé období mezi sezónami? Co nového můžeme v nadcházející sezóně čekat? Vše se dozvíte v rozhovoru.
Přečtěte si rozhovor
Uherské Hradiště jde vstříc lepšímu zdraví
Uherské Hradiště se připojuje k národní výzvě 10 000 kroků, která je postavena na pravidelné denní chůzi. Primárním cílem je začít chodit pravidelně a víc než dosud. Odměnou vám může být nejen pevnější zdraví, ale snad i možnost poznat při chůzi či běhu místa, kterých si z auta či autobusu nemůžete všimnout. Více info ZDE.
Tip na výlet: Poznejte Baťák při hře s Baťou
Zkuste poznat Baťův kanál přímo s jeho autorem Janem Antonínem Baťou. Stačí mít chytrý telefon a stáhnout si originální geolokační hru. A dokonce ne jednu. Připraveno je celkem deset různých her na deseti různých místech. Více s dovíte ZDE
Slovácký rok 2021 hledá úspornou variantu oslav
Řídící výbor Slováckého roku oznámil, že festival je letos zrušen. Slovácký rok byl naplánovaný na 12.-15. srpna 2021. Letos totiž uplyne 100 let od prvního ročníku. I proto se pořadatelé vyjádřili, že "něco" se snad uspořádat podaří. Jen to nebude tak velkolepá oslava, jak jednou za čtyři roky bývá.
Čtěte více
Stezka podél Baťáku u Strážnice bude už brzy
Práce na novém povrchu cyklotrasy okolo Baťova kanálu v úseku Strážnice - Petrov jsou v plném proudu. Již brzy se po novém zpevněném povrchu budou moci projet cyklisté i projít pěší.
Sledujte novinky o stezce
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru