9.4.2021 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka.  

Předprodej slováckých kuchařek zahájen!
V úterý 6. 4. byl spuštěn oficiální předprodej Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku I a II. Knihy budou dostupné od září. Na co všechno se můžete těšit?

Čtěte více
Region Slovácko nabízí nejen kuchařky, ale také šikovné a stylové pomocníky do kuchyně
Nejen kuchařky, ale také dřevěná prkénka, mašlovačky, vyšívané zástěry, utěrky všech barev a ještě mnohem více lze od úterý 6. 4. objednat v rámci předprodeje Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku.
Kompletní nabídka
Živá voda Modrá žádá o pomoc
Živá voda Modrá společně s Archeoskanzenem se kvůli dlouhodobému uzavření dostali, tak jako mnoho dalších turistickýcm cílů, do finanční tísně. Příznivci mohou areál podpořit, a to zakoupením permanentky na neomezený počet vstupů do konce roku. V úterý 13. 4. budou venkovní prostory konečně otevřeny.

Podrobnější informace
Zoo Hodonín má
od pondělí otevřeno
V pondělí 12. dubna po téměř čtyřech měsících opět otevře Zoo Hodonín. Otevřeno bude denně od 9:00 do 19:00 hodin, vnitřní pavilony zůstávají uzavřeny, výdejní okénka bufetu budou otevřena denně od 10:00 do 18:00.
Tip na výlet: Okolí Maršova
Okolí Maršova nabízí krátký, ale i dva delší okruhy. Podívejte se na naši fotoreportáž a inspirujte se.
Příznivci oblíbené cyklo - vinařské akce si budou muset počkat
Vzhledem k nejistě se vyvíjející epidemické situaci se organizátoří oblíbené tradiční akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska rozhodli termín postunout.
Z původního plánovaného termínu 24. 4. bude putování slováckými vinohrady přesunuto na 10. 7. 2021.
Sledujte událost
Den Slovácka
Datum 9. 4. se stal symbolickým pro Den Slovácka. U této příležitosti vyzývá Region Slovácko jeho obyvatele, aby se vzájemně inspirovali a sdíleli tipy na to, co lze na Slovácku zažít, pořídit, čím se potěšit, kam zajít. Dnešním dnem probíhá akce podruhé a organizátoři plánují v tradici pokračovat i v příštím roce. 
Odkaz na událost
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru