4.12.2020 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka.  

Vánoční dárky letos přinese Slovácko
Už plánujete své slovácké zážitky pro turistickou sezonu 2021? Na našem turistickém webu vám je servírujeme jako na dlani. Můžete sobě nebo svým blízkým už pod stromeček naložit poukaz na některý z nich. Stačí jen nakouknout na nabídku DOVOLENÁ 2021 a udělat si radost. 
Přečtěte si více
Co všechno se skrývá za vedením muzea v přírodě?
Skanzen Rochus se nachází v Uherském Hradišti, části Mařatice. Potenciál tohoto místa je takřka nezměrný. Samotný provoz skanzenu vyžaduje celoroční usilovnou práci. Zajímavé a překvapivé informace nám prozradil ředitel Parku Rochus, o.p.s., PhDr. Jan Blahůšek, Ph.D.
Přečtěte si rozhovor
Konečně otevřeno!
V muzeích či galeriích, zoo i Kovozoo
Konečně je to tady. Pro návštěvníky včera na Slovácku kromě restaurací oteveřely například Zoo Hodonín, Kovozoo ve Starém Městě, všechny objekty Slováckého muzea a stejně tak všechny budovy Masarykova muzea. Od 5. prosince otevře i areál Živé vody v Modré u Velehradu.
Máte už svůj tradiční dárek?
Druhá adventní neděle je za dveřmi. Pokud ještě sháníte nějaké dárky, nezapomeňte na Tradiční výrobek Slovácka, kde si jistě vyberete. Objednávat můžete přes eshop a nyní je konečně otevřená také kamenná prodejna v Uherském Hradišti. Koupí tradičního rukodělného dárku potěšíte nejen obdarovaného, ale také lokální výrobce, kteří v letošním roce bez trhů a jarmarků zažívají nelehké časy.
Tip na výlet: Bílé Karpaty vybízejí k  procházkám i v zimě
Zimní procházky jsou o to hezčí, když napadne sníh. Tak se stalo minulý víkend v Bílých Karpatech. Podívejte se na fotografie zachycující první letošní sníh a třeba dostanete chuť vydat se za ním též!
Přečtěte si více
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru