17.7.2020 - Vážení kolegové, přinášíme další novinky z oblasti turistického ruchu Slovácka. První dva týdny prázdnin jsou za námi. Co nás čeká dál?
Letní vyžití
v Bílých Karpatech
Milujete přírodu, procházky, rádi objevujete nová místa? V Bílých Karpatech není nouze o nové zážitky.
Podívejte se na naše tipy!
Více informací 
Už jen tři týdny a Letní filmová škola Uherské Hradiště je tady!
Letní filmová škola od pátku 7. 8. až do středy 12. 8. nabídne program plný historických a současných filmů. Spolu s odtajněným denním programem festival zároveň představuje odborný a doprovodný program. Filmovka vyvrcholí ve středu večer světovou premiérou Krajiny ve stínu režiséra Bohdana Slámy.
Přečtěte více 
Tip na výlet: Slovácký dvůr - zábavný areál pro celou rodinu
Hledáte cíl pro své letní putování Slováckem? Přinášíme Vám tip! Slovácký dvůr se nachází v Ostrožské Nové Vsi. Kromě dobrého jídla a pití si zde můžete dopřát aktivní odpočinek v podobě Adventure Golfu, půjčovny kol a koloběžek, víceúčelového hřiště nebo víceterasového lanového centra pro děti. V letních měsících se můžete těšit i na hudební večery, animační programy pro děti a další. Více o areálu zde.
Putujte za vínem nebo
si dejte česnečku
Přelom července a srpna je na Slovácku pestrý. Kromě jiného nabízí i duchovní prožitek při pravoslavné mši konané přímo v základech velkomoravského kostela v Uherském Hradišti. Nejen dětem je určen celodenní program Dne tygrů v Zoo Hodonín. Kdo vaří nejlepší česnečku se dovíte při Štrůčkobraní v dolním Němčí. Pokud hledáte akce otevřených sklepů, budou poslední víkend v červenci na Velehradě nebo v Čejkovicích, první srpnový víkend pak v Šardicích nebo v celém Strážnicku, kde se uskuteční vyhlášené cyklistické Putování po vinařských stezkách.
Cyklisté na Slovácku oficiálně zahájili sezónu
Tradiční akce Na kole Vinohrady Uherskohradišťska proběhla v náhradním termínu 11. 7. Na cyklostezky se v tento den vydalo na 500 pěších i cyklistů. Cyklistická sezóna na Slovácku je v plném proudu.
Kdo by chtěl zažít tuto akci na vlastní kůži, symbolické uzavírání cyklostezek už má svůj termín: 3. 10. 2020
Kolektiv Regionu Slovácko a Turistické asociace Slovácko
Tel. 775 004 523
Tel. 572 525 530
Facebook
www.slovacko.cz
Odhlásit se z newsletteru