Walden Logo Kalendář_Akcí_ _Facebook_ _Webová_stránka__

Informační zpravodaj - srpen 2018

Přejeme Vám krásné a pohodové letní dny a přinášíme aktuální novinky z centra Kristall.  

.

INFORMACE Z CENTRA
 

 
Naše "nej" novinky tohoto léta jsou dvě:

 Začneme tou
nej-zásadnější : stěhujeme se.
Po sedmi letech opouštíme naše stálé prostory na Roztylech a přejdeme do virtuální verze centra. Pro většinu návštěvníků našich akcí se nic nezmění. Webové stránky zůstávají nadále aktuální (pomalu i pro ně ovšem chystáme nový facelift) a pouze se u místa konání budou objevovat různé adresy nasmlouvaných prostor, kde se akce budou konat. Ani toto není tak docela nové - akce Dr. Kinslowa, či KOTAM Kristiana Beňa takto již probíhaly, vzhledem k nárokům těchto akcí na velikost prostoru. Nyní tímto způsobem budou probíhat i akce ostatní. Centrum ovšem zůstává, naopak, chystáme plánovat akce i v Brně, případně jiných městech, pokud narazíme na lokálně schopné spolupracovníky. 
Prostory na Roztylech budou v provozu do konce srpna, nasmlouvané a vyhlášené akce pozdější, se již v tuto chvíli prostorově zajišťují. 

Druhá novinka je
nej-žhavější : přicházíme s novým typem zářiče.
A nebude to jen tak ledajaký zářič - rozjíždíme systém, vedoucí k vytvoření zářiče individuálního - ušitého zájemci "na míru".
S myšlenkou vyrobit osobně individuální zářič jsme koketovali již delší dobu. První pokus/prototyp (úspěšný) byl aplikován v Rakousku před pár lety, ale pro náročnost jeho zhmotnění, byl další vývoj odložen až do této doby. Nyní ovšem nastala ta správná chvíle a můžou přijít na svět první individuální "magické amulety" na objednávku, které i dosavadní působnost zářičů na jednotlivce, posunou o další level výše. Co všechno by měl dokázat individuální zářič se jen stěží popisuje, ale další informace jsou k dispozici na této naší stránce a tomto odkazu -  
http://kristall-centrum.cz/zaric/Další informace a běžné drby:

V červenci došlo k seřízení a vylepšení chodu přístroje
Kristall Sparkler, který  ale bohužel v tuto chvíli bude v provozu pro veřejnost pouze do konce srpna. Vzhledem ke stěhování Kristallu, bude rozložen a do doby, než se vyřeší případné nové prostory, či jeho vhodný provozovatel, bude uskladněn, nebo v jiné variantě i převezen zájemcům do zahraničí. Pro veřejnost jsou vyhlášeny 3 dny v srpnu a možnost si rezervovat sezení se Sparklerem na tyto dny máte pod tímto odkazem  

http://kristall-centrum.cz/project/kristall-sparkler/
 
 

Kristall Sparkler®

informace jsou dostupné na našich webových stránkách
 

click here

 
A poslední informací je poslední kurz v prostorech Kristallu na Roztylech.
Kurzy přes léto obvykle nevyhlašujeme, ale tento bude výjimkou. Jde o rozlučku s našimi dosavadními prostory a tak se tedy rozloučíme symbolicky novým a úspěšným kurzem Honzy Světláka, který centrum Kristall založil a od počátku provozuje. Půjde o kurz "
Umění vědomé obraznosti", který proběhl zatím dvakrát a dvakrát byl vyprodán. Tentokrát proběhne o víkendu a máme ještě asi 5 volných míst.
  
 

Umění vědomé obraznosti

nový seminář Jana Světláka,   11.8.2018
 

click here
.
PROGRAM DALŠÍCH AKCÍ

 

Matrix a Vědomé Bytí

Naučte se ovládnout základy "Matrix energetics" pod vedením zkušeného slovenského lektora Kristiana Beňa a objevit tak skryté možnosti, které má každý z nás. 

volná místa jsou
click here

29. - 30. 9. 2018
Umění Vědomé Obraznosti Praha

Celodenní kurz zaměřený na originální praktické techniky vedoucí k okamžité změně stavu vědomí, myšlení, prožívání a napojení na Vyšší vědomí.

volná místa jsou
click here

7. 10. 2018 

Vědomá Kristallizace I. - Písek

Víkendový kurz, zaměřený na pročištění a přenastavení svého bytí. První část je zaměřena na hloubkovou očistu, pochopení životních dějů a vibračnímu otevření srdce. - Kurz je v tuto dobu naplněn ze 2/3.

volná místa jsou 
click here

19. - 21. 10. 2018
 
Featured Picture

Matrix a Vědomé Bytí

Naučte se ovládnout základy "Matrix energetics" pod vedením zkušeného slovenského lektora Kristiana Beňa a objevit tak skryté možnosti, které má každý z nás.

volná místa jsou
click here

10. - 11. 11. 2018
 

Síla rodu - objevte tajemství vlastních kořenů - Praha

Smyslem tohoto semináře je obnovit vlastní energetické napojení na pradávnou sílu rodových kořenů, od kterých jsme byli úmyslně odtrženi a vyladění se na naši dávnou rodovou sílu. Získat tak skutečné mentální posílení a energetické zázemí ochrany a vlastního směrování, i pročištění rodinných vztahů. Na jemnohmotně energické bázi oživíme a ozdravíme náš rod, čímž posílíme vlastní Bytí.

Jelikož přesný termín není dosud určen, je možné provést pouze předběžnou registraci s následným vyrozuměním, po stanovení termínu akce.

volná místa jsou
click here

listopad 2018

Srdečně Vás zveme na naše webové stránky www.kristall-centrum.cz, i na naše  Facebookové stránky a budeme se těšit, že Vás naše akce zaujmou  smiley
 

krásné a pohodové dny Vám přeje

Tým centra Kristall Kloboukova 1179/15    148 00 Praha – Chodov 
kristall@centrum.cz 

www.kristall-centrum.cz