Walden Logo Kalendář_Akcí_ _Facebook_ _Webová_stránka__

Informační zpravodaj - září 2017

Přejeme prosluněné babí léto všem našim příznivcům a přinášíme letošní třetí zpravodaj z centra Kristall. Prázdniny skončily a i my se vrháme do práce tak, aby i naše centrum mělo co nabídnout do nejbližších měsíců.

.

INFORMACE Z CENTRA
 

 
V minulém zpravodaji jsme Vás informovali, že uvádíme do provozu dlouho připravovaný projekt “Kristall Sparkler” terapeuticko-transformační přístroj. Po necelých čtyřech měsících ostrého provozu můžeme napsat, že Sparkler splňuje naše očekávání a četné pozitivní zpětné reakce nám dávají za pravdu.
Přístroj tedy pojede dál a bude tu pro Vás i nadále. V současné době probíhají práce na jeho vlastních webových stránkách a vylepšení online rezervačního systému. Zpětné reakce i poznatky z účinků Sparklera budou zveřejněny na nových stránkách. Ačkoliv jsme zaváděcí cenu rezervace přístroje vyhlásili do konce prázdnin, hýbat s cenou nebudeme minimálně do konce října. To jistě potěší zejména ty, co si přístroj oblíbili a sezení opakují.
Vzhledem k množství opakujících klientů, vycházíme vstříc i tomuto trendu a zavádíme pravidlo, že každé páté sezení stejného klienta na Kristall Sparkleru je zdarma. Děkujeme za všechny zpětné reakce a pro online rezervaci přístroje, můžete využít prolink níže   

 
 

Kristall Sparkler

informace jsou dostupné na našich webových stránkách

click here

Featured Picture

Estela Palaris Orbito

Estela - s filipínským spirituálním léčením jste se u nás mohli setkat již v březnu letošního roku, kdy proběhla přednáška s žehnáním Estely Palaris Orbito. Po úspěšném průběhu Estela vyhodnotila naše centrum jako energeticky vhodné k výukovým aktivitám a svolila k uspořádání praktického-výukového semináře tradičního filipínského léčení, který proběhne koncem září.


click here

.
PROGRAM NAŠICH NEJBLIŽŠÍCH AKCÍ
 

Vědomá Kristallizace I.
Praha

Víkendový kurz Jana Světláka, zaměřený na pročištění a přenastavení svého bytí. Kurz Vědomé Kristallizace je rozdělen do dvou částí. První část je zaměřena na hloubkovou očistu, pochopení životních dějů a vibračnímu otevření srdce. 

zbývají poslední volná místa 
click here

22. - 24. 9. 2017

Featured Picture
_
 

 

Tradiční Filipínské Duchovní Léčení výuka - úroveň 1.a 2.

Unikátní výukový seminář praktického osvojení základů tradičního filipínského léčitelství, s podtitulem “Jak léčí Bůh”, v přímém podání filipínské léčitelky Estely Palaris Orbito - překlad zajištěn. 

volná místa jsou
click here

30.9.- 1.10. 2017

Featured Picture
_
 

 

Matrix a Vědomé Bytí

Naučte se ovládnout základy "Matrix energetics" pod vedením zkušeného slovenského lektora Kristiana Beňa a objevit tak skryté možnosti, které má každý z nás. 

plně obsazeno
click here

7. - 8. 10. 2017
 

 

Kurz mimosmyslového vnímání

Každý člověk je schopen vnímat jakoukoliv informaci z okolí přímo, bez pomoci klasických pěti smyslových orgánů ...  Základní kurz dle metody Marka Komissarova, zaměřený na rozvoj "šestého smyslu".

zbývají poslední volná místa
click here

9. - 13. 10. 2017 Featured Picture
 

 

Kurz Intuitivního vidění - děti 

Kurz určený dětem do 12ti let. Aktivace centra Informačního vnímání metodou autora Marka Komissarova, po které jsou děti schopny vidět i se zakrytýma očima. V průběhu 5ti dní dojde k aktivaci a postupnému rozkoukání do plného vidění. Při této práci často dochází i ke zlepšení vidění dětí s oční vadou a rozvoji pozitivních efektů, spojených s aktivací běžně nevyužívané části mozku.
 

plně obsazeno
možnost náhradníků

click here

9. - 13. 10. 2017

Featured Picture
...
 

Vědomá Kristallizace II.
 Praha

Víkendový kurz Jana Světláka, zaměřený na pročištění a přenastavení svého bytí. Kurz Vědomé Kristallizace je rozdělen do dvou částí. Druhá část je zaměřena na přenastavení vlastního směrování, rušení programů, pročištění energetických drah a otevření novým možnostem. 

volná místa jsou
click here

28. - 29. 10. 2017

Featured Picture
_


Srdečně Vás zveme na naše webové stránky www.kristall-centrum.cz, i na naše  Facebookové stránky a budeme se těšit, že Vás naše akce zaujmou  smiley
 

_

krásné a pohodové dny Vám přeje

Tým centra Kristall Kloboukova 1179/15    148 00 Praha – Chodov 
kristall@centrum.cz 

www.kristall-centrum.cz