Zobrazit e-mail ve webovém prohlížeči >>

technology-support
„trvalá podpora vašich provozů“

 

Novinky pro registrované


Dobrý den,

jako registrovanému uživateli našich stránek Vám posíláme jarní sadu novinek.

Hned v úvodu bych se chtěl omluvit těm z vás, kterým jsem loni v červnu v Zaječí říkal, že nejdéle do roka se zase potkáme na setkání. Tímto se omlouvám, netušil jsem, co se změní a pravdou je, že Setkání uživatelů 2017 v Zaječí v červnu nebude!
V Zaječí se buduje nové zázemí a přesto, že by náš nápor prý zvládli, rozhodl jsem se o nekonání letošního červnového setkání. S kolegyní Janou Valešovou hledáme alternativní řešení. Je možné, že se do Zaječí vrátíme, je možné, že pro vás i pro nás najdeme jiné místo.
Aktuálně vám mohu nabídnout sebe a kolegy na těchto třech květnovo-červnových akcích.
 
Novinky a semináře

Medzinárodný strojársky veľtrh v Nitre 2017
23. - 26. 5. 2017 v Nitre, hala M2, stánek č.7
Zastavte se, budeme úterý-pátek, já úterý a ve středu.

Seminář Neobráběj jako šnek!
24. a 25. 5. 2017 v prostorách firmy Misan, Lysá nad Labem
Tady bychom rádi prezentovali něco nového z GibbsCAM, a to VoluTurn, ale především teoreticky i prakticky NCBrain, který slouží pro optimalizaci NC kódu a optimalizaci práce na CNC obráběcích strojích. NCBrain, po nahrání originálního NC kódu a definici výchozího polotovaru a aktualizaci informací o použitých nástrojích a jejich držácích, provede simulaci a vygeneruje optimalizovaný NC kód pro váš konkrétní CNC frézovací obráběcí stroj. Přihlaste se a zastavte se!Seminář 3 v 1 = stroje, nástroje, software
6. - 7. června, 2017 v Technologickém centru Yamazaki Mazak Central Europe, Říčany
Zde bychom rádi navázali na loňský seminář "t-cimco, propojení výroby" a chtěli probrat témata jako je: aktuální výrobní informace, DNC přenos, editace NC programu, monitoring výroby, náklady na zakázku, správa, verzování a zálohování NC programu, OEE, správa výrobní dokumentace, vyhodnocování efektivity CNC strojů, návratnost investic, bezvýkresová dokumentace, on-line přehled, RS232, WiFi, LAN,... Přihlaste se a zastavte se!
 
Postřehy GibbsCAM a Cimatron

Archiv GibbsCAM postřehů

Vytvořili jsme pro vás rubriku GibbsCAM, postřehy, tipy, triky, kde najdete archiv doposud všech zasílaných GibbsCAM postřehů.
www.t-support.cz...a něco navíc (zalogování) -> GibbsCAM pro registrované -> GibbsCAM, postřehy, tipy, triky.
Nemáte-li login vaší firmy, napište si o něj!
Pic 4
 

Postřehy Cimatron

Postřehy Cimatron pro vás připravuje a rozesílá každých 14 dní kolega Jakub Štětina, a to již od září 2015. Do dnešního dne odešlo celkem 43 Cimatron postřehů, ve kterých najdete krátké rady a tipy.
Nedostávate-li Cimatron postřehy a chtěli byste, napište si o ně kolegovi Jakubovi Štětinovi na: jstetina@t-support.cz.
Pic 4

Nový produktový web

Navštívit můžete i náš nový produktový web www.ncbrain.cz, ve kterém se dozvíte o nově otevřené divizi ve firmě technology-support s názvem proNÁSTROJÁRNY.
Sem spadá CAD/CAM pro návrh, konstrukci a výrobu elektrod, forem a lisovacích nástrojů Cimatron, který společnost zastupuje již od roku 2008 a dva nové produkty NCBrain a NCBrain AICAM.
Produkty NCBrain pomáhají firmám po celém světě optimalizovat NC kód a optimalizovat práci na CNC obráběcích strojích, což vede ke zvýšení produktivity výroby, tedy zvýšení výrobní kapacity na frézovacích CNC obráběcích strojích – a to tří-, čtyř- i pětiosých.
Společnost technology-support zajišťuje dodání, implementaci a technickou podporu všech produktů nabízených v divizi proNÁSTROJÁRNY.

 
Semináře "Neobávejte se NC programování 2017"
 
V letošním roce společnost technology-support společně s firmou Profika obnovila 2denní školení Neobávejte se NC programování. Zájem byl velký, semináři prošlo již přes 40 účastníků a necelých 30 zájemců čeká na květnové a prázdninové kurzy. Více o této akci naleznete zde.


Děkujeme, že s námi obrábíte!
Vlastimil Staněk,
+420 603 114 182


 

technology-support s.r.o., dusíkova 1597/19, cz-162 00 praha 6, tel: +420 235 355 377, fax: +420 235 355 378, info@t-support.cz