Vytváříme prostor pro Vás
Léto ještě nekončí!

S létem od nás přišla také nová slevová akce, kterou jsme Vám prezentovali v předchozích newsletterech. Nyní jsme si pro Vás připravili společně s naším dlouhodobým partnerem Xindao další slevovou akci na toto léto.

Nabízíme Vám slevu 33% na vybraný sortiment, která platí až do 31.8.2020. Sleva se vztahuje na všechny produkty v tomto newsletteru.
Prohlédněte si naši nabídku a neváhejte nás kontaktovat.

                                                                                                Váš tým Prostoru CZ

Bambusové sluneční brýle
Svítící karabinka - váš dárek
Ekologičtější varianta slunečních brýlí vyrobených ze pšeničné slámy a bambusu. Skvěle poslouží pro ochranu Vašich očí před sluncem s jejich UV filtrem 400. Dostupné jsou ve třech barevných variacích, a to v modré, zelené a černé. Jejich balení obsahuje také moderní papírovou krabičku, která se dá využít jako dárkové balení, či jako ochranný obal. Navíc s naší slevovou nabídkou -30% z jejich ceny je to skvělý a praktický letní dárek. 
Bambusová nepropustná teromo láhev
Svítící karabinka - váš dárek
Praktiká a k životnímu prostředí šetrná bambusová termo láhev. V letních dnech poslouží svkěle na uchování studených nápojů, které vydrží se svou teplotou až 15 hodin. Naopak teplé nápoje udrží až 5 hodin. Skládá se ze dvou částí, vnitřní a vnější, vnější je vyrobena z bambusu a vnitřní část je vyrobena z nerezové oceli. Láhev může být potištěna přesně podle Vašich představ, ať už se jedná o logo či o cokoli jiného.
Proč zrovna bambus?
Svítící karabinka - váš dárek
Primární výhoda využívání přírodních materiálů, jako je bambus, je snižování produkce a využití plastu. Samotný bambus má však mnoho výhod oproti ostatním dřevinám. Roste pouhé 4 měsíce oproti běžným stromům, u kterých je tato doba v řádech desítek let. Při jeho sklizni se nevyužívají pesticidy ani jiné chemikálie. Díky pevnosti bambusu má dlouhou životnost a je opakovatelně použitelný. V neposlední řadě jeho pěstování pozitivně přispívá ke stavu životního prostředí díky fotosyntéze. 
Skládací lehátko
Svítící karabinka - váš dárek
Ať už vyrážíte na pláž či na zahradu, odpočinek je často hlavním důvodem. Zajisté se Vám bude hodit lehké a velmi pohodlné lehátko, které lze umístit prakticky kamkoli. Díky jeho skvělé jednoduchosti není žádný problém s rozkládáním ani se skládáním. Lehátko má pevný kovový rám a plátno z polyesteru. Navíc má na zadní straně kapsu, do které se snadno vejde například telefon, peněženka či brýle.
Cestovní taška
Svítící karabinka - váš dárek
Vyrazte na cesty stylově s touto prostornou a moderní cestovní taškou. Ideální taška na celý víkend, kam se Vám vejde vše potřebné. Ani pro sportovní aktivity s tímto produktem nepochybíte, díky jejímu univerzálnímu designu s ní můžete vyrazit i za sportem. Samozřejmě, je možné na tuto tašku umístit Váš originální potisk a udělat sobě, či svému okolí radost využitelným dárkem.
Chladící batoh
Svítící karabinka - váš dárek
Tento chladící batoh Vám umožní si na letní vycházku či výlet vzít potraviny, které by v klasickém batohu moc dlouho nevydržely. Batoh má objem 10 litrů a hodí se nejen pro všechny potraviny, které máte rádi, ale můžete jej využívat také jako klasiký batoh. Je to skvělý společník na všechny cesty a dokonalý produkt pro lidi, kteří mají rádi praktické věci.

Hledáte nový, neotřelý reklamní předmět, máte svou představu a nenašeli jste ji v naši nabídce? Napište nám to, prosím.
Jan Fišer

Za tým Prostoru CZ 
Jakub a Honza
info@prostorcz.eu, +420 605 029 975

Každý měsíc Vás chceme i dále seznamovat s novinkami na trhu reklamních předmětů, s novými katalogy a budeme se snažit být Vám stále na blízku. 
Prohlédněte si nejnovější kousky