Vytváříme prostor pro Vás
Unikátní dárky pro Vás 

Příležitosti se mění, důvody k obdarování však stále zůstávají. Jejich osobní ráz a úroveň propojení s milovanými, přáteli, kolegy či zákazníky jsou navíc výraznější, než kdy dříve. Inspirujte se unikátním konceptem osobního dárkového spojení. At' už je obdarovávaný kdekoli, osobní dárek mu doručíme.

                                                                                                Váš tým Prostoru CZ

A takto to může fungovat. Široké možnosti obdarování, nechte se inspirovat touto krátkou upoutávkou. Ne jen, že Vám produkt označíme jménem, ale i doručíme do kanceláře, dílny nebo domů. Také můžete zaujmout vlastním originálním přebalem. 
Svítící karabinka - váš dárek
Branding a personalizace
Svítící karabinka - váš dárek
Nabízíme Vám možnosti pestrého brandingu na různé produkty, které lze nalézt v široké nabídce našeho stálého obchodního partnera Xindao. Dárek může být určen také přímo konkrétní osobě tak, že bude označen například jejím jménem, iniciálem, přezdívkou.. 
Jedinečný vzhled
Svítící karabinka - váš dárek
Nejlépe se vždy zapůsobí na první dojem, proto je s námi možné upravit samotný obal či krabici, která je nedílnou součástí každého dárku dle Vašich představ. Možné je využít Váš originální design, nebo se nechat inspirovat našimi návrhy.
Komplimentka a rozesílka
Svítící karabinka - váš dárek
K dárku se také hodí nějaký vzkaz obdarovanému v podobě komplimentky. Její vzhled může být zvolen tak, aby ladil s celkovým balením, nebo může být také odlišný. Záleží pouze na Vás.
Dárek i s komplimentkou může potěšit každého. V rámci celé EU Vás doručení nebude stát žádné starosti, postaráme se o to. Individuální doručení může být i vhodným řešením v obávaných krizových situacích, které nás mohou v budoucu potkat. 

Hledáte nový, neotřelý reklamní předmět, máte svou představu a nenašeli jste ji v naši nabídce? Napište nám to, prosím.
Jan Fišer

Za tým Prostoru CZ 
Jakub a Honza
info@prostorcz.eu, +420 605 029 975

Každý měsíc Vás chceme i dále seznamovat s novinkami na trhu reklamních předmětů, s novými katalogy a budeme se snažit být Vám stále na blízku. 
Prohlédněte si nejnovější kousky