Vytváříme prostor pro Vás
Víno, které potěší

Letošní léto se již chýlí ke konci a společně se můžeme těšit na kouzelný podzim, který Vám velmi rádi zpříjemníme skvělým vínem z rodinného vinařství Kořenek, se kterým nově spolupracujeme.

Potěšte své obchodní partnery a poděkujte jim tak za spolupráci v tomto roce jedním z pěkných vín. Vybírat můžete také z našich dárkových setů s vínem, které Vám individuálně upravíme. K vínu rádi vyrobíme komplimentku či vlastní pečeť pro co nejosobnější dárek.

Záleží jen na Vašem přání, dále Vám se vším pomůžeme.
Máte-li zájem, kontaktovat nás můžete s Vaší poptávkou či dotazem ZDE

                                                                                                Váš tým Prostoru CZ

Vinařství Kořenek
Svítící karabinka - váš dárek
Vinařství Kořenek je rodinné vinařství a víno je zde vyráběno s maximální pečlivostí a především kvalitně. Již od 60.let minulého století pěstují vinnou révu v tradiční vinařské oblasti Bavory, kde nalezneme nejvhodnější podmínky pro tuto rostlinu. Původně majitelé nezamýšleli víno produkovat ve velkém a měli jej především pro svou vlastní potřebu, nyní si ho můžete vychutnat i Vy!

Unikátní vína z vinařství Kořenek
Svítící karabinka - váš dárek
Máte raději víno bíle, červené či růžové? Ať už máte rádi jakékoli, v naší nabídce si zaručeně vyberete. Rádi bychom Vám doporučili tyto 3 vybraná vína, avšak naše nabídka je daleko větší. Celou naši nabídku naleznete ZDE

Vinařství, která od nás již znáte
Svítící karabinka - váš dárek
Vigneros de la Vicomté leží ve vinařské oblasti Languedoc-Roussillon. Vinaři z Les Vignerons de la Vicomté usilují o to, aby si zákazníci mohli dopřát taková vína, která umí z jedinečného učinit nezapomenutelné.
Vinařství Václav Šalša má rodinnou tradici a nachází se v obci Čeložnice u Kyjova. Oblast je jako stvořená pro pěstování vinné révy a ke tvorbě samotného vína. 
Vinice rodinného hospodářství Domaine de la Barthe jsou vysázené vznešenými odrůdami, které svojí jedinešností dodávají vínům specifický charakter. Vinie se nacházejí na svazích známého jihofrancouzského kanálu Canal du Midi
Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme s výběrem správného vína.
Kontaktovat nás můžete ZDE

Dárkový set Retro ČR
Svítící karabinka - váš dárek
Retro set, obsahuje bílé víno z Kyjovského vinařství Václav Šalša, kachní pašiku s jablky a malinový džem Via delicia. Veškeré potraviny pocházejí z ČR  z rodinného vinařsví a rodinné konzervárny.
Balení je tvořeno kartonovou kabičkou s průhledem vystlanou dřevitá sláma a dozdobeno stuhou.
Cena již od 349 Kč/ ks bez DPH

Dárková balení a sety
Svítící karabinka - váš dárek
Rádi Vám vytvoříme reprezentativní dárkový set sestavený jedinečně pro Vás. Čokoládové lanýže z Francie, kvalitní olivové oleje, teriny ze zveřiny, drůbeže, nebo jen tabulka čokolády. Možností je opravdu mnoho. 
Stačí Nám napsat Vaši představu a my Vám pomůžeme vytvořit z představy realitu. 
Můžete se také nechat inspirovat sety, které jsme již vytvořili v naší galerii.

NOVÝ ZIMNÍ KATALOG 2020
Svítící karabinka - váš dárek
    Nový zimní katalog 2020 obsahuje přes 350 položek a více než 75 různých značek. Prohlédněte si tento nový katalog ZDE

Hledáte nový, neotřelý reklamní předmět, máte svou představu a nenašeli jste ji v naši nabídce? Napište nám to, prosím.
Jan Fišer

Za tým Prostoru CZ 
Jakub a Honza
info@prostorcz.eu, +420 605 029 975

Každý měsíc Vás chceme i dále seznamovat s novinkami na trhu reklamních předmětů, s novými katalogy a budeme se snažit být Vám stále na blízku. 
Prohlédněte si nejnovější kousky