Vytváříme prostor pro Vás

   Výhody z nového partnersvtí I pro Vás

   REKLAMA PROSTOR CZ přidala do svého portfólia kvalitních a spolehlivých imortérů reklamních předmětů nového člena. Jedná se o společnost Anda present Group. Mimo to, že máme opět o něco širší a pestřejší nabídku, poskytneme Vám po celé léto zvýhodněné ceny a to až do 31/8. Vybírejte, zkoušejt, užívejte.

   Garantujeme Vám letní slevu 28% na kompletní nabídku Anda.
   Vybírat můžete z přehledného e-shopu, a také listovat v elektronickém katalogu. Nevyhovuje? Napište nám, pošleme Vám tištěný katalog.

   Krásné léto!
                                                                                                   Váš tým Prostoru CZ

   PŘEHLEDNÝ E-SHOP
   ON-LINE KATALOG
   Nový partner - nové produkty
   Svítící karabinka - váš dárek
   Nově se mezi naše stálé obchodní partnery přidává i společnost Anda Present Group, se kterou Vám přinášíme nabídku nových produktů a výhod, ze kterých můžete čerpat nejen po celé léto. Anda Present Group je původem maďarská firma, která se zaměřuje na atraktivitu nabídky, kvalitu a spolehlivost svých služeb. Každý rok vydává několik speciálních tematických katalogů, tento rok nabízí například katalog Be Creative nebo Go Green.

   Sportovní a praktické lahve
   Svítící karabinka - váš dárek
   V novém katalogu jsou nabízeny láhve vhodné jak pro sportování, cestování, tak pro městský život. Jsou vyrobeny převážně ze skla, hliníku či plastu a jsou dostupné v mnoha barevných variacích a s různými potisky tak, že si z nich vybere i náročný uživatel.
   Cena jž od 30kč/ks
   Zápisníky a bloky nejen na cesty
   Svítící karabinka - váš dárek
   Praktické, moderní, ale i ekologické. Takové vlastnosti mají zápisníky a bloky, které jsou v nabídce letošních katalogů společnosti Anda Present Group. V katalogu lze nalézt mnoho nových variací pro tyto bloky od těch kapesních až po velké bloky. Samozřejmě, každý z nich je speciální a jedinečný.
   Cena již od 23kč/ks
   Slaměné klobouky
   Již víme, jak je důležité chránit své ústa a nos, ale přesto to není jediné, na co je důležité myslet. Proti slunci přes letní dny pomůže nejlépe příjemný a pohodlný slaměný klobouk, navíc s unikátním potiskem. Výběr je z několika různých druhů s možností volby barev.
   Cena již od  54kč/ks

   Hledáte nový, neotřelý reklamní předmět, máte svou představu a nenašeli jste ji v naši nabídce? Napište nám to, prosím.
   Jan Fišer
   Za tým Prostoru CZ 
   Jakub a Honza
   info@prostorcz.eu, +420 605 029 975 

   Každý měsíc Vás chceme i dále seznamovat s novinkami na trhu reklamních předmětů, s novými katalogy a budeme se snažit být Vám stále na blízku. 
   Prohlédněte si nejnovější kousky