Vytváříme prostor pro Vás
Drobnosti, které patří k době.

Lepší by bylo Vám odprezentovat funkční triko do posilovny, divadelní kukátko, nebo perfektní city batoh, jenže doba běžným předmětům nepřeje a tak nám dovolte poslat pár tipů na předměty, které nejsou spojeny s tak příjemnými zážitky, ale spíše pomáhají při běžných situacích aktuální doby.

                                                                                                Váš tým Prostoru CZ

Hygienický klíč
Svítící karabinka - váš dárek
Jednoduchý ale účinný hygienický nástroj, který uživateli umožňuje otevírat dveře a stiskat tlačítka bez přímého kontaktu s rukou. Vyrobeno z tvrdého materiálu pro delší životnost. Dodává se jako klíčenka. ABS plast. V nákladu 250 ks  s jednobarevným dotiskem Vašeho loga je cena 21,98 Kč/ ks.

Držák na masku
Svítící karabinka - váš dárek
Držák, který umožňuje pohodlné nošení masky na obličeji po delší dobu. Tento reklamní předmět má malé háčky, které drží elastické šňůrky, které zmírňují nepohodlí spojené s přímým kontaktem šňůrky s ušima uživatele. Zdravotnický držák PP Plast.
V nákladu 500 ks s jednobarevným dotiskem Vašeho loga je cena 13,40 Kč/ ks.Ať je vidět i Váš úsměv
Svítící karabinka - váš dárek
Obličejový štít z recyklovatelného PET plastu s nastavitelnou čelenkou. Štít je opakovaně použitelný, protože jej lze snadno vyčistit a dezinfikovat. Zůstaňte v bezpečí s tímto obličejovým štítem. Kusová cena je již od 59,60 kč/ks.

Ukažte svoji podporu, trendy potisk, grafika zdarma
Svítící karabinka - váš dárek

Vzhledem k současné situaci s koronavirem naši designéři vytvořili loga, která můžeme snadno použít při potiscích vašich reklamních předmětů a poskytnout Vám je i samotná, jako možný nástroj při komunikaci k sociálnímu distancování a #Workfromhome. Napište nám, rádi pomůžeme, navrhneme...


Hledáte nový, neotřelý reklamní předmět, máte svou představu a nenašeli jste ji v naši nabídce? Napište nám to, prosím.
Jan Fišer
Za tým Prostoru CZ 
Honza Fišer
honza@prostorcz.eu
+420 605 029 975 

Každý měsíc Vás chceme i dále seznamovat s novinkami na trhu reklamních předmětů, s novými katalogy a budeme se snažit být Vám stále na blízku. 
Prohlédněte si nejnovější kousky